Stran 5 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 58

Tema: Nahrbtnik

  1. #41

    Privzeto

    Sam uporabljam Markhor Eterlou 45L - Green Pack, nabavo sem ga letošnjo leto in ga ne manjam za doben denar, če dobro pogledate kateri ste bol na tekočem nahrbtnik blaser in ta nahrbtnik je razlika samo v barvi in našitki blaser, s tem da je ta nahrbtnik krepko bol poceni Je pa vsekakor vreden nakupa.

  2. #42
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    Sodražica
    Prispevki
    236

    Privzeto

    Citat Hribowc je objavil: Pokaži objave
    V kolikor moderator/administrator ne smatra tega kot oglaševanja lahko nalepim slike nahrbtnika kavka na forum.
    Prilepi samo sliko brez opisa in proizvajalca

  3. #43
    Član od
    Aug 2011
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    212

    Privzeto

    Ima kdo kakšne informacije o nahrbtnikih Teran? Cena?

  4. #44

    Privzeto

    Kvaliteta odlična, za ceno pa moraš vprašat proizvajalko. Sam ga imam (model gams)in ga ne menjam.

  5. #45

    Privzeto Marsupio

    Zanima me, če kdo uporablja nahrbtnike italijanskega proizvajalca Marsupio http://www.marsupio.it/?page_id=9&lin=it&idcat=fore in če lahko poda kakšno mnenje o nahrbtnikih? hvala

  6. #46
    Član od
    Aug 2010
    Lokacija
    Ljubljana
    Prispevki
    83

    Privzeto

    Jaz uporabljam tega: Click image for larger version. 

Name:	zaino-marsupio-marmot-38.jpg 
Views:	388 
Size:	11.0 KB 
ID:	14355

    Moram rečt da je ravno prav velik za hodit po lovišču. Notri pa ne gre srna, gams...
    Fina zadeva se mi zdi pripenjanje puške na ruzak, ampak to samo v primeru, ko nimam namena nič streljati in imam precej za prehodit, kar je redko.

    Nahrbtnik ima ogromno žepov kar je plus.
    Pri dežju hitro premoči, če ga ne pokriješ s prevleko, ki jo ima v spodnjem žepu.

    Hrbtišče in naramnice so zelo komotne.
    Moti me ker je iz takega materiala, ki šumi, tako da definitivno ni za na prežo. Prav tako zadrge niso preveč tihe.

    Notri ima žep in luknjo za camelbak.

    Skratka za kako dolgo "trajbanje" in bolj "pohod jago".
    Last edited by RemicN; 8. July 2014 at 02:37.

  7. #47

    Privzeto

    Je že veliko povedanega v tej temi, vendar vseeno kakšen nahrbtnik priporočate, da bo šel vanj gams, srnjak... Rad bi pa vseeno da ima hrbtišče malo boljše beri zračno udobno itd... kaj uporabljate podobnega???

  8. #48

    Privzeto

    Saj gre gams noter samo dovolj mičken mora bit. Saj Lovček kaj gromozanskega tudi streljal nebi.
    Malo šale, da ne bo kdo užaljen.
    Jaz bi raje dobil 70x70cm šotorsko platno in dal enemu prišit na vogale zanke. Lahko tudi sam ročno, prej pa zlepiš.
    Položiš platno na tla, daš na sredo plen in za zanke preko karabina ali vrvice pritrdiš na nahrbtnik (na naramnice). To lahko opereš, zloženo pa rabi zelo malo prostora.

  9. #49

  10. #50

    Privzeto

    http://www.forum-lov.org/reklamne-pr...hrbtniki-teran

    tole. Pa maš za jago vse kar rabš
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

Stran 5 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •