Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 34

Tema: GPS ovratnice, oddajniki...itd

  1. #11

    Thumbs up

    Lep pozdrav vsem

    Glede sledilnika vam morem povedat da je zelo praktičen enostaven in deluje perfektno. Za mene so naredili po želji usnjeno torbico za sledilnik ampak ker je prenosen ga lahko uporabljam tudi za avto. Kupil sem sim kartico od mobitela in sem jo dal v sledilnik potem pa ko želim preverit lokacijo samo pokličem in dobim povratno informacijo nazaj. Sledilnik sm dobu za 150 €.

    Men je zadeva dobra tako da js sm zadovoljen s uporabo. ::icon_:

  2. #12

    Privzeto

    Pri nas je kar precej takega terena, kjer ni signala in nimaš šans, da si pomagaš s kako gsm kartico.

  3. #13

    Privzeto

    Pozanimu sm se glede signala in deluje tako, sledilnik je itak povezan z GPS satelitom komunikacija, ki jo potrebuješ s svojim telefonom je pa odvisna od omrežja GSM to pa je res, sam zaenkrat nimam problemov s signalom ker mobitel ima zelo dobro pokritost Slovenije tako, da v tvojem primeru je najbolje da malo stestiraš mobitel signal pa se boš najbolje prepričal ali je signal ali ga ni.

    Drugače pa če se signal izgubi na sledilniku te sledilnik sam obvesti kje se je izgubil signal (dobiš koordinate v obliki smsja )

    Če koga zanima kako izgleda to vse skupaj lahko dam tut kako slikco gor ni problema...

  4. #14

    Privzeto

    Signala na določenih predelih našega lovišča zagotovo ni. Pokritost Slovenije je morda boljša v bolj "obljudenih" področjih ali na ravninskem delu. Krimski del ima npr. kar precejšnje signalne "luknje".

    Bi pa bilo fino videt kako slikico (ampak brez reklamnih podatkov in kontaktov zraven ).

  5. #15

    Privzeto

    Evo takole nekako se vidi na telefonu samo da zemljevid lahko tudi približaš da se vidi vse ostalo...

    Povezava 8601

    Povezava 8602

    Povezava 8603

    Meni je zadeva zelo uporabna pa za ta denar kar sm dal se je men splačalo :icon_:

  6. #16
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Tudi sam sem nabavil enako zadevico, kot je na zgornji fotografiji. Zaenkrat le testiram, dela v redu, le signal je problematičen v kakšnih luknjah. Mogoče za vikend preizkusim zares.

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    729

    Privzeto

    Kako se je končal preizkus?

  8. #18
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Se opravičujem za zamudo, smo dirkali v Slo Istri.
    Zame je o.k., deluje, kot je predstavljeno v reklamah. Naredil sem napako, ker sem kupil SIM kartico pri TUŠ mobilu. Ima namreč slabšo pokritost v luknjah kot Mobitel, tako da me pride cena sms-ja malo dražja, ker sem preklopil na Mobitelovo omrežje-kdo mi je pa kriv. Včasih se moram prestavit na kak drug položaj, da imam signal na telefonu (pri GPS-u je namreč dovolj ena črtica), to je pa tudi vse kar je problematično. V glavnem ocena 8 (od 10).

  9. #19
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    115

    Privzeto

    A mi lahko gdo od vas ki ste to zadevo kupili pošlje ZS kje se da naročit.

    L.p jan
    Cilj vojne ni, da umreš za svojo domovino, temveč da pripraviš tistega na drugi strani, da umre za svojo.
    "Veliko moč ima tisti, ki zna molčati tudi takrat, ko ima prav"

  10. #20
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    729

    Privzeto

    .....

Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •