Rezultati 1 do 10 od 34

Tema: GPS ovratnice, oddajniki...itd

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Privzeto

    Garminova zadeva je res odlična, preverjeno! Vendar dotični vodnik krvosledca uporablja ovratnico in GPS samo za iskanje obstreljene divjadi, ne pa za iskanje izgubljenega psa. Je pa tudi za to uporabna, samo ne predstavljam si psa z ovratnico v pogonu!

  2. #2

    Privzeto

    Garminova ovratnica Astro je super in se je lahko uporablja tudi v pogonu, samo je fajn, če je pes malo večji- gonič.Psa nič ne moti in se je navadi kot vsako ovratnico.Velikokrat se je zgodilo, ko je peas držal daleč stran zastreljeno divjad in smo jih našli s pomočji gps-a.

  3. #3
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    Sodražica
    Prispevki
    236

    Privzeto

    Jaz sem probal dobit telemetrijske ovratnice, ampak na žalost noben trgovec iz ZDA ni pošiljal v slo ker smo na njihovem seznamu terorističnih držav, zastopnik za EU mi pa do zdaj še ni odgovoril. Če slučajno kdo ve kje se jih da dobit prosim če pove.

  4. #4
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    729

    Privzeto

    Citat Prepelicar je objavil: Pokaži objave
    Je pa tudi za to uporabna, samo ne predstavljam si psa z ovratnico v pogonu!
    V Italiji in Franciji imajo vsi psi široke ovratnice na katerih je ali zvonček, indikator za stojo pri ptičarjih ali pa sledilna naprava.
    Nikoli še nisem slišal, da bi kak pes zaradi take ovratnice obvisel na veji.
    Pametnemu ni treba razlagati, neumnemu pa nima smisla!!

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •