Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 34

Tema: GPS ovratnice, oddajniki...itd

  1. #21

    Privzeto

    Zanimam se za kak gps sledilnik a imate kaj novih izkušenj kaj bi se splačalo nabavit?

  2. #22
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    729

    Privzeto

    Jaz sem si nabavil Garmin astro in sem zelo zadovoljen. Prihrani ti kup časa in skrbi ter odpre pogled v obnašanje in delo tvojega psa ter gibanja divjadi. Nadvse zanimivo, kako vse skupaj poteka in kako smo si prej marsikaj glede gibanja psa drugače razlagali.
    Moj garmin je 220 in mi čisto zadostuje. Novejši 320 ni toliko zmogljivejši kolikor je dražji.
    Za več info me lahko pokličeš na tel. (pošlji ZS)

  3. #23

    Privzeto

    Tako kot je napisal hobertus, brez garmina za mene ni vec lova s psom. Imam astro 320 prej sem imel 220, vendar ni velike razlike,razen da novejsi za 5km dlje lovi.

  4. #24

    Privzeto

    Kje se lahko ugodno kupi Astro 220 ali Astro 320?

  5. #25

    Privzeto

    Iz Amerike.Pri nas je predrag!

  6. #26

    Privzeto

    Kje se lahko kupi pri nas...?

  7. #27

    Privzeto

    Namen imam nabaviti GSM Tracker (takega kot ga ima Volk1) pa mi je eden od prodajalcev dejal da mora biti kartica, ki jo vstaviš v napravo pod naročnino ali to drži?

  8. #28
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Mohi, tega ne vem kar sprašuješ, vem pa kje se kupi ASTRO 220 ALI 320. TOBOS na Celovški v Ljubljani jih imajo za nekje 750 eur pa po prednaročilu.

  9. #29

    Privzeto

    Oprosti,pravilno je GPS Tracker. To je naprava ki deluje preko gsm omrežja in gps satelita.Vanjo se vloži sim kartica.Ko ti pokličeš št. kartice ki je v napravi, ti ta vrne odgovor v obliki sms-a z koordinatami kje se ta nahaja.Te koordinate potem preneseš v Google maps. Je precej cenejša varianta kot Astro.

  10. #30
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Ja, ok zastopm. Če boš bral malo nazaj boš zasledil, da kupujejo neke sim kartice, ki jo lahko kupiš npr. pri mobitelu in plačuješ sms-e. Težava pa je pokritost. da imaš signal. Sim kartica pa je po moje lahko naročniško ali pa za polnit. Skratka tako jaz to zastopim, poznam pa ne te zadeve. Sam bom kupil astro 320, ko bo čas za to, če ne bodo že kaj drugega iznašli.

Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •