Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 31

Tema: članarina 2010

  1. #21

    Privzeto

    Moje mnenje je,da je sedanji sistem (po glavi) najbolj pravicen.To kot predlaga kot moznost Krpan po visini koncesijske dajatve ni primerno,kajti te dajatve pri dolocenih druzinah niso realne,ker so si prirejale podatke.Sicer za to bi mogli poskrbeti inspektorji,samo problem je v njihovi nesposobnosti.
    lp

  2. #22
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenska
    Prispevki
    68

    Privzeto članarina

    Pri nas je članarina 80€

  3. #23

    Privzeto

    [QUOTE=zajec;
    Sicer za to bi mogli poskrbeti inspektorji,samo problem je v njihovi nesposobnosti.
    lp[/QUOTE]
    ______________

    Fantje ne tako ostro ali če se izrazim po srbsko " što nas umu to na drumu". Mar si res želite, da bi vam v LD lovski inšpektorji ves čas viseli za vratom ?? In tista o prirejanju finančnih izkazov kot podlagah o določanju višine koncesnine. Nastopanje na forumu je "nastopanje v javnosti" in bi le kazalo občasno malo pomisliti kakšne trditve zapišemo.

    Kako bi ravnali, če bi vam na osnovi vaše trditve na tem forumu ali kje drugje, jutri na vrata potrkal lovski inšpektor in vas malo povprašal kaj veste o tem o čemer trdite in pišete ??? Je pa "prirejanje uradnih finančnih dokumentov" tudi kaznivo dejanje in namesto lovskega inšpektorja bi se na vratih lahko pojavil tudi kak drug inšpektor, ki bi ga ta pojav zanimal.

    Pa brez zamere. S tem zapisom želim le opozoriti na možne posledice, da ne bi jutri koga bolela glava.

  4. #24

    Privzeto

    Pri nas je članarina 105 eur. Ne vem kako so nekateri prišli do članarine 80 eur, to je kar malo. Sem se pred časom pogovarjal z enim kolegom in mi je rekel, da imajo pri njih članarino 250 eur! Tko da , so ambcije in apetiti so različni... Dober pogled!

  5. #25
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    348

    Privzeto

    Pr nas je 97 EUR. no kar solidno.

  6. #26
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    ribniško-kočevsko območje
    Prispevki
    253

    Smile okoljevarstvenik

    pri nas se nekaj dogovarjajo da se bo letos dvignila iz 100Eur na 130Eur

  7. #27

    Privzeto

    Citat solzica je objavil: Pokaži objave
    Pr nas je 97 EUR. no kar solidno.
    Od kje vam nekaterim te cifre? A ni lažje zaokrožit na 100 pa LD ostane še 3 EUR po članu zaradi katerih verjetno ne bi noben kompliciral, sedaj pa če blagajnik pobira mora imeti drobiž da daje ven....

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  8. #28

    Privzeto

    Pri nas 100eur.

  9. #29

    Privzeto

    Pri nas 115 EUR.

  10. #30
    Član od
    Feb 2010
    Lokacija
    savinjska
    Prispevki
    71

    Angry

    Mi smo morali dati 160 eur.

Stran 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •