Stran 4 od 14 PrvaPrva 12345678 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 134

Tema: Spet doma!

  1. #31

    Exclamation IZGUBLJENA hanoveranka

    Včeraj se po dolgi gonji (cca.3 km zračne linije) mame svinje in enega mladiča, moja 2-letna Hanoveranka Gita ni vrnila... Iskali smo jo celo noč in danes do 14.00. Lovili smo v okolici Mirne peči. Iskalna akcija še poteka, če pa bi kdo kaj vedel o tem, kje se nahaja ali če bi jo videl, naj prosim pokliče na št.: 041 984 831-Jani

  2. #32

    Privzeto

    Dodatno obvestilo lastnika izgubljene hanoveranke Gite:

    Tamkajšnji lovci so že obvestili sosednje LD, ljudi po vaseh,... najbrž bom dal tudi oglas na radio. Glede tet. št. pa je tako brez veze, ker se ne bo dala prijet. Fotko bom nekako poskušal nekam prilepit, pomemben podatek je še, da nosi oranžno ovratnico, če pa bi jo klicali ali poskušali ujeti, bo takoj bežala naprej po cesti ali v gozd, dokler ne sliši mojega glasu ali zvok MOJEGA avtomobila se ne bo ustavila. Najbolje, da bi me takoj poklicali, če jo kje vidijo. Najverjetneje bo lutala po cestah in čez gozd do druge ceste, kjer bo slišala avtomobile in iskala poznati glas avtomobila. Po nekaj dneh, ko bo lačna in zbegana, se bo verjetno zatekla h kakšni domačiji, čeprav mislim, da se bo pritajila nekje v gozdu, kjer se ji bo zdelo, da naj bi prišel ponjo. Strašno zariban karakter, sicer pa strašna lovka. Težava je tudi v tem, da živim v Cerkljah ob Krki in sem že preživel noč v njihovem lovišču, sedaj moram malo delat, jutri pa se spet odpravim tja, če me medtem ne pokličejo. Srečo imam, da imajo prijatelji lovci iz M. peči posluh za pse (vsaj za moje) in sem jim hvaležen, ker mi pomagajo pri iskanju. Celo popoldanski lov na prašiče so odpovedali in se podali na "lov" za Gito.

  3. #33

    Privzeto

    Punca je doma!

  4. #34

    Privzeto

    to je dobro

  5. #35
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto IZGUBLJENA psička pasme brandel brak

    Včeraj se je na Turjaku izgubila psička BARA, pasme BRANDEL BRAK,
    stara je 7 mesecev.Ce bi jo kdo videl, lastnik lepo prosi, da mu
    sporočite na TEL.041 739 384, Jože.

    Hvala
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  6. #36
    Član od
    Jan 2010
    Lokacija
    Ribnica
    Prispevki
    2

    Privzeto BARA je doma.

    Lastnik je danes psičko Baro našel v vasi blizu Turjaka.

  7. #37
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Super,upam da se bosta veselila ob kakšni veliki pasji klobasi
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  8. #38
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    168

    Privzeto IZGUBLJENA resasti jazbečar in resasta foksterierka

    Pred dnevi se je izgubil resasti jazbečar v kraju Zagorica pri Velikem Gabru, naslednji dan je bil še viden v tem kraju potem pa se je za njim izgubila vsakršna sled. Lahko bi se nahajal v okoliških vaseh kot je Sela Šumberk, Pokojnica, Dob ... Če ga je kdo opazil, naj to sporoči na tel. 040 892 095 ali na ZS.
    Last edited by krogla1; 24. March 2011 at 20:42.

  9. #39

    Privzeto IZGUBLJENA resasta foksterierka

    Včeraj se mi je izgubila resasta foksterierka na področju LD Sodražica ali LD Vel. Lašče,v okolici vasi Zadniki. Od gonje prašiča se ni več vrnila. Ima tet. št. 00707, sliši na ime Beba. Hvaležen bi bil za kakršnokoli informacijo o izginuli psički, lahko tudi na z.s.ali na tel. o40354590.

  10. #40

    Privzeto

    Je že kakšna informacija o teh dveh psih?

    Samo informativno me zanima, če je njuno izginotje/izguba povezano? Oziroma ali sta ta dva psa na karšen koli način povezana med seboj? Sta se izgubila skupaj?

    Sprašujem zato, ker bi ju bilo potem tudi smiselno skupaj iskati oz. pričakovati, da se nekje skupaj nahajata. Na dva tavajoča psa so ljudje bolj pozorni kot na enega...

    Obstaja kak sum, kje bi lahko bila?

Stran 4 od 14 PrvaPrva 12345678 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •