Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 14

Tema: merkel KR1

  1. #1

    Privzeto merkel KR1

    Pozdravljeni

    Ima kdo kaj izkušenj z merklovo repetirko KR1.Če kdo poseduje to puško naj malo opiše kako je zadovoljen z njo,natančnost,funkcionalnost.
    lp
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  2. #2
    Član od
    Oct 2009
    Prispevki
    51

    Privzeto

    Jaz jo uporabljal še nisem, sem jo pa temeljito prešlatal in je lepo narejena puškica. Pade na ramo odlično, pač kot vsa Suhlova roba.
    Kaj bi pa zaen kaliber vzel, mogoče 6.5x55SE?

  3. #3

    Privzeto

    Glede na to da kupujem eno puško samo za pogone in mogoče kdaj za čakat,bo ali 308 win ali pa 9.3x62 v kolikor me odsun ne bo motil,moram še preizkusit.
    Kolbam pa med Sauer in merkel,z sauerjem sem bil zelo zadovoljen,sedaj ga ima brat,z merklovimi puškami sem tudi zelo zadovoljen,ne vme pa kako se obnese ta repetirka. Ampak mislim da bo tehtnica prevagala na Sauer.
    lp
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  4. #4

    Privzeto

    Citat denis jež je objavil: Pokaži objave
    Glede na to da kupujem eno puško samo za pogone in mogoče kdaj za čakat,bo ali 308 win ali pa 9.3x62 v kolikor me odsun ne bo motil,moram še preizkusit.
    Kolbam pa med Sauer in merkel,z sauerjem sem bil zelo zadovoljen,sedaj ga ima brat,z merklovimi puškami sem tudi zelo zadovoljen,ne vme pa kako se obnese ta repetirka. Ampak mislim da bo tehtnica prevagala na Sauer.
    lp
    Nov model sauerja, kateri mi je všeč. Denis to si vzemi za pogon http://www.sigsauer.de/index.php?id=703&lang=en

    Kaliber pa 8x57 IS ali 9,3x62.

    lp

  5. #5
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    To pa je lepa puškica!Cena je pa verjetno tud dobro popoprana.

  6. #6
    Član od
    Oct 2009
    Prispevki
    51

    Privzeto

    Sem malo povprašal za ceno, nekje 2100€ je pri nas...

  7. #7

    Privzeto

    Citat 206 je objavil: Pokaži objave
    To pa je lepa puškica!Cena je pa verjetno tud dobro popoprana.
    lepa poškica ja. cena po katalogu 2.320 eur.

    lp

  8. #8

    Privzeto

    Denis te mogoče zanima Sauer 202 selekt v kalibru 30-06?

  9. #9

    Privzeto kr1

    merkel KR1 nova na egun-u za od 1399 eur.Feedbacki uporabnikov so odlični fino nastavljiv sprožilc,dober les,precizna,menjava cevi,zaprto ohišje,itd

  10. #10

    Privzeto

    Citat šakal je objavil: Pokaži objave
    Denis te mogoče zanima Sauer 202 selekt v kalibru 30-06?
    Mam že 30-06 kaliber tako da bo nekaj drugega. Najbrž bo 308, sauer 202 classic,na novo so ga kar lepo preuredili,lepši les,ličnica in še nekaj malega,tudi cena je na žalost malo zrasla na cca 2000€. model Yukon se mi sicer vizualno dopade vendar pri meni lovska puška ne bo več v plastični izvedbi kopita.
    lp
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •