Stran 2 od 27 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 264

Tema: Lovska odličja - blišč in beda tega občutljivega področja

  1. #11

    Privzeto

    Kaj mi tole dvigne pritisk.Da razbijam homogenost in enotnost lovske organizanizacije in to zato ker razpravljamo o napakah ki jih vodilni delajo. Vidite tukaj je dokaz, da mislijo o sebi, da so od boga poslani. In tisti 4 so bili lepo tiho ali kaj. Ej, kva sem se razkuru, mislim da bom kar računalnik ugasil pa šel spat. (Žena, žena kje si).

  2. #12

    Privzeto

    Krpan zapiše: " Sraki pa podeljujem železnega pujska foruma Lov, za to, da je obelodanil obravnavano temo."
    _____________

    No pa sem tudi sam odlikovan.
    Malo me le moti, ker ne vem kakšnega pujsa se mi pripenja na moje junaško lovske prsi. Gre za trofejno divjega ali domačega klobasarja ???

    Imam pa kot novi odlikovanec malce slabe vesti, ker v življenju še nisem uplenil nobenega ščetinarja in tako nisem najbolj prepričan, da sem si to častno odličje zaslužil. Kakor koli pač že, nosil ga bom s ponosom in ga vsem razkazoval. Obstaja pa mali problem, ker vsa odličja dobivam v dvojniku, bi sedaj Krpana prosil, če je to možno tudi v tem primeru. Bo leva stran mojih prsi prej polna.

  3. #13

    Privzeto

    Pa še en Krpanov citat: " Ta komisija pa se ne ukvarja samo z medaljami. Na komisiji je bilo po mojih podatkih (vsaj neformalno) govora o tem, da je potrebno najglasnejše člane foruma "dobronamerno opozoriti", naj ne razbijajo enotnosti in homogenosti naše lovske ogranizacije. In to se je v prisotnosti štirih članov foruma tudi zgodilo."
    ____________

    Priznam, da sem se moral ob prebiranju tega kar nasmejati. Res mi je šlo krepko na smeh. Tako lahko sedaj po določenem času ugotovim, da imamo sicer novega predsednika, metode poskusov discipliniranja disidentov pa ostajajo iste.

    Sedaj torej počakajmo, da do nas dospejo "dobronamerna opozorila". Eno nam je že poslal spoštovani dr. Marjan Toš s svojo kolumno,kdo bo torej naslednji in kakšno bo, pa bomo šele videli in občutili.

    Tistim kolegom, ki resno računate na kakšna odličja toplo priporočam, da se vzdržite komentiranja na tem forumu Lov, ker v nasprotnem, ne le, da ne boste ničesar dobili, temveč vam bodo tudi še gumbe z uniforme potrgali.

    Če Krpanova navedba drži, potem lahko zaskrbljeno ugotovimo le, da nekaterih skoraj zagotovo nikoli ne bo srečala pamet.

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Ne morem trditi, da so o tem debatirali ravno na komisiji. Lahko da so se pogovarjali v kafiču pod LZS. Prišlo pa je z tistih krogov.

    Smo pa pod drobnogledom Velikega brata, zato si rajši ne privoščite kakšne napake na lovu, ker vas lahko drago stane.

  5. #15

    Privzeto

    Res je bilo izrečeno podobno mnenje, ampak iz ust enega od predsednikov OLZ/ZLD, ki se ima za velikega rešitelja vseh problemov. Raje sem šel stran od take debate, na kavo.

  6. #16

    Privzeto

    Fantje, malo sem prespal in premislil tole zadevo. Ne sekirajte se, za dobremu konju se vedno praši. Edino še tole cvetko bi dodal,"Če imajo toliko proti našemu forumu, zakaj ga potem čitajo." Pomoje ker nimajo čiste vesti. Moje mišljenje je, da tudi vodilni vedo da nimajo oziroma ne delajo vedno prav. Potem gredo pa na forum gledat odziv raje, saj drugje tako in tako ni nič zapisanega. V lovstvo se pa nisem upisal zato, da bi se kitil z odlikovanji. Kar naj jih imajo.

  7. #17

    Privzeto

    [QUOTE=Krpan:

    Smo pa pod drobnogledom Velikega brata, zato si rajši ne privoščite kakšne napake na lovu, ker vas lahko drago stane.
    _____________

    Krpan zakaj pa ta zaničevani forum Lov ne bi postal Veliki brat vsem tistim, ki bi želeli ribariti v kalnem ???
    Na tem forumu je zbrano veliko srčnosti, volje, razuma, znanja in drugih pozitivnih lastnosti ter energij, da z malo dobre volje in sodelovanja kaj hitro lahko postanemo ogledalo slabe vesti naših spoštovanih kolegov -bahatih večnih funkcionarjev.

    Da se to da ste nekateri v preteklosti že dokazali. Pa imamo še vsi glave na ramenih in kar je najbolj pomembno, nihče med nami nima razloga za slabo vest.

  8. #18
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Krpan je objavil: Pokaži objave
    ...
    Ta komisija pa se ne ukvarja samo z medaljami. Na komisiji je bilo po mojih podatkih (vsaj neformalno) govora o tem, da je potrebno najglasnejše člane foruma "dobronamerno opozoriti", naj ne razbijajo enotnosti in homogenosti naše lovske ogranizacije. In to se je v prisotnosti štirih članov foruma tudi zgodilo.
    ...
    Pa sem mislil, da sem samo jaz na nišanu članov te komisije. In sicer iz zasede, kot so me obvestili lovski tovariši.
    No potem pa članom in predvsem članu te komisije pošiljam en

  9. #19
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Na nišanu funkcionarjev ZLD jev nas jekar več kar sem tudi sam občutil.No pa vsekakor se tudi iz drugačnih krogov strelja po forumaših. Resnično smo trn v peti bom nekoč napisal bolj podrobno kaj se in se je dogajalo na hudo visokem nivoju.Pa da ne bo pomote LZS nima s tem nobene veze
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  10. #20

    Privzeto

    Dragi Veper, če gre za kakšne politično-politikantske ali druge interesne združbe bi bilo kar prav, da si jasnejši in poveš koga to tako motijo prispevki na tem forumu.

    Verjamem, da ne gre le za kroge iz okvira LZS in sem prav vesel, da smo tudi člani tega foruma uspeli v svojih prispevkih preseči občo kritiko organizacije, ker se je razvilo spoznanje, da vsako organizacijo predstavljajo ljudje z imeni in priimki ter funkcijami v organizaciji.

    Torej razkrij junake, ki jim gremo v nos, da vidimo kaj jih moti in predvsem kdo so.

Stran 2 od 27 PrvaPrva 12345612 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •