Stran 18 od 27 PrvaPrva ... 8141516171819202122 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 171 do 180 od 264

Tema: Lovska odličja - blišč in beda tega občutljivega področja

  1. #171

    Cool

    ZR7 to lahko enostavno imenujemo: "Višja sila in dopustniško podeljevanje lovskih priznanj"
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  2. #172

    Privzeto

    Morda jih bodo,pa na dopustu nosili!

  3. #173

    Privzeto

    Citat Franc je objavil: Pokaži objave
    Morda jih bodo,pa na dopustu nosili!
    FRANCA tisti ta najbolj pridni so z njimi že odpotovali na dopustovanje. Za tiste, ki pridejo za njimi in da ne bi bili še zgoraj brez , pa je poskrbljeno . UO je njim dal pod ugodnimi pogoji na voljo "Dopustniški paket priznanj". Če tudi bo oblačno, bo na plažah sijaj sonca. Kdor pa se bo potapljal pa dodatnih uteži ne bo potreboval. Vsaka stvar ima v sebi nekaj dobrega, nekaj koristnega. In to tudi šteje.
    Last edited by MilanK; 27. June 2010 at 12:37.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  4. #174

    Talking (Ne)Član LD

    Ja ... samo so pa lepe medalje ni kaj

  5. #175

    Privzeto čestitka !

    Z A P I S N I K
    26. seje komisije za lovska odlikovanja in priznanja pri UO LZS, ki je potekala 20.08.2010 v sejni sobi LZS,
    __________

    Tokrat pa za spremembo ne bom kritizerski, temveč v duhu velikega presenečenja izrekam, komisiji za lovska odličja, njenemu predsedniku in piscu zapisnika čestitko ter skromno pohvalo, da lahko že danes dne 21.08.2010 prebiram zapisnik s sestanka te komisije, ki je bil dne 20.08.2010.

    Mislim, da je to prvi takšen primer, ker smo se že navadili, da prebiramo zapisnike, ki so stari po več mesecev in nas takšen pozitivni primer res ne more pustiti ravnodušnih.

    Rad bi za konec zapisal, da naj jim to pride v navado, pa si nekako ne upam. Kaj pa če le ?????

  6. #176
    Član od
    Jun 2010
    Prispevki
    298

    Thumbs down zapisnik

    sraka,kako pa si ga odprl?

  7. #177
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    ...
    Rad bi za konec zapisal, da naj jim to pride v navado, pa si nekako ne upam. Kaj pa če le ?????
    Ne skrbi. Vsak zapisnik v katerem bodo želeli o svojem neznanskem ogorčenju čimprej obvestiti javnost bo objavljen expresno. Za ostale se mi pa dozdeva, da bo šlo boj po stari navadi.

    Brez skrbi, skupna lastnost večine komisij je še vedno, da obstajajo lovci zaradi njih in ne obratno.

    Bo pa po mojem mnenju še zanimivo brati o v zapisniku omenjenem zapletu.

  8. #178
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat zoran26 je objavil: Pokaži objave
    sraka,kako pa si ga odprl?
    Gre za Adobe pdf datoteko. Naloži si Adobe reader iz neta. Brezplačen.

    LP

  9. #179

    Privzeto Komisija za lovska odličja dela s polno paro

    Komisija za lovska odličja dosega v zadnjem času nadpovprečno produktivnost. Kar dve seji v enem dnevu.

    Z A P I S N I K
    26. seje komisije za lovska odlikovanja in priznanja pri UO LZS, ki je potekala 20.08.2010 v sejni sobi LZS, s pričetkom ob 8. uri


    Z A P I S N I K
    27. seje komisije za lovska odlikovanja in priznanja pri UO LZS, ki je potekala 20.08.2010 v sejni sobi LZS, s pričetkom ob 10. uri

    Zakaj dve seji v enem dnevu, ko pa bi to lahko bila ena sama seja ? Razmišljal sem o tem kakšni razlogi bi lahko temu botrovali pa racionalne razlage nisem našel.

    In končno se je zgodilo to kar sem s takšno nestrpnostjo pričakoval. Na 27. seji se je končno le obravnaval predlog ZLD Prlekija. To je tisti predlog o katerem smo tukaj že pisali in smo si nekateri iz te ZLD tako želeli, da bi ga videli. Sedaj je predlog pred nami in res mi ni jasno zakaj sta predsednik ZLD Prlekija in predsednik komisije za lovska odličja toliko čarala in telovadila ter odlagala z obravnavo tega predloga.

    Res je, da je predlog po svoje tudi kar zanimiv. Od vseh LD iz ZLD Prlekija so le člani LD Ljutomer dobili zaupanje te zveličavne komisije za lovska odličja v ZLD Prlekija, ki se je vsilila kot neko sito med LD in komisijo LZS in mimo katere ne more nič.

    Nič ne pomaga, če člani in organi neke LD verjamejo, da si je nek njihov član zaslužil neko lovsko odličje in predlog spišejo ter ga tudi utemeljijo, če je ta član slabo zapisan pri kakšnem od članov te vmesne komisije pri ZLD, ki takšne predloge kar vrže v koš ali pa se po drugi in neformalni poti dogovori s predsednikom komisije na LZS in ta potem odličja ne podeli ali pa zahteva dopolnitev kar je v največ primerih enako zavrnitvi predloga.

    Je pa se ta famozna komisija za rešetanje predlogov za lovska odličja pri ZLD Prlekija tokrat izkazala in spisala predloge za dodelitev lovskih odličij kar sami sebi oziroma svojim članom. Vse seveda na komisiji LZS ni "šlo skozi" nekaj tistih namenjenim "najpomembnejšim članom" pa je seveda šlo in to je verjetno bil tudi namen tega kolektivnega predloga.

    Malce mi je šlo kar na smeh, ko sem prebiral komu se je kaj dodelilo in komu se ni. Nekateri fantje so se želeli ponovno okititi, čeprav se jim na njihovih junaških lovskih prsih še prejšnja odličja niso prav ohladila. Komisija pri LZS jim verjetno tokrat pri najboljši volji ni mogla ustreči, ker kar bi bilo preveč pa bi le bilo preveč.

    Članom te "odlične" komisije pri ZLD Prlekija, ki so si svoja prsa uspeli na novo okititi seveda moje velike čestitke, ostalim pa v tolažbo, da če boste dovolj vztrajni in če boste dovolj pridno zavračali predloge za druge, boste na kocu vendarle okiteni tudi sami. Naj se ve, da je bog najprej sebi brado naredil in če je kaj kocin še ostalo, so bradico lahko dobili potem še drugi.

    Ker sem po naravi zelo radoveden človek si seveda ne morem kaj, da se ne bi spraševal kaj je in kje so končali predlogi drugih LD iz ZLD Prlekija ???? Bomo kdaj dobili uradni odgovor na to vprašanje, ker neuradnega namreč že poznamo, ker se vsi funkcionarji pač ne držijo dogovora in občasno v lovski javnosti kaj povedo kar naj se ne bi povedalo. Celo več, povedo in opišejo tudi razne pikantnosti s sej te famozne komisije pri ZLD Prlekija. Še posebej zanimiva je tista o psihofizičnem stanju prvega med enakimi, na vsaj eni seji pomembni za podelitev lovskih odličij članom drugih LD. Tako tistih novih kot seveda tudi tistih dopolnjenih, ki so jih LD izročila komisiji ZLD v pretres in končno rešetanje pred izročitvijo komisiji pri LZS.

    Na koncu še enkrat moje čestitke predvsem funkcionarskim prejemnikom lovskih odličij iz ZLD Prlekija!!!!!

  10. #180

    Privzeto

    Sraka, malo sem seznanjen, zakaj kar dve seji v enem dnevu. Prva je bila namenjena predvsem predlogom, ki so bili še v dopolnitvi in ali poslani še v pisni obliki po starem Pravilniku. Na drugi seji pa so že bili v glavnem obravnavani predlogi poslani preko spletne aplikacije Lisjak in komisija jih je obravnavala po določilih novega Pravilnika.
    Naj tu dodam še eno novost, novi Pravilnik in tudi pot predloga za odlikovanja komisij ali drugih organov OLZ/ZLD ne pozna več. Predlog pripravi lovska družina, rešuje ga komisija za odlikovanja in priznanja pri LZS.

Stran 18 od 27 PrvaPrva ... 8141516171819202122 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •