Stran 24 od 27 PrvaPrva ... 142021222324252627 ZadnjiZadnji
Rezultati 231 do 240 od 264

Tema: Lovska odličja - blišč in beda tega občutljivega področja

  1. #231

    Privzeto

    Pozdravljeni!

    Kolegi, ki ste prevzeli zavezo, da boste na sejmu v Gornji Radgoni predstavnikom LZS predali predlog sprememb in dopolnitev Pravilnika o lovskih odličjih, ste v obilici drugih zanimivih dogodkov, pozabili nam napisati kako je predaja tega materiala uspela in kakšen je bil odziv prejemnikov.

    Z zanimanjem pričakujem kakšen stavek tudi na to temo.
    Hvala in lep pozdrav!

  2. #232

    Privzeto

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    Pozdravljeni!

    Kolegi, ki ste prevzeli zavezo, da boste na sejmu v Gornji Radgoni predstavnikom LZS predali predlog sprememb in dopolnitev Pravilnika o lovskih odličjih, ste v obilici drugih zanimivih dogodkov, pozabili nam napisati kako je predaja tega materiala uspela in kakšen je bil odziv prejemnikov.

    Z zanimanjem pričakujem kakšen stavek tudi na to temo.
    Hvala in lep pozdrav!
    Tudi jaz! Pa verjetno še kdo. To je moral biti zanimiv dogodek in upam, da je tudi ovekovečen kot ostalo dogajanje na sejmu.

  3. #233

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Tudi jaz! Pa verjetno še kdo. To je moral biti zanimiv dogodek in upam, da je tudi ovekovečen kot ostalo dogajanje na sejmu.
    !?:
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  4. #234
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    274

    Privzeto

    Citat rock&roll je objavil: Pokaži objave
    Veper, mene ni kaj čakati, sem ga prebral in podpiram dopolnitve. Tudi MilanK je naredil že čistopis. Kot pa veš, čakamo sejem kjer bi dokončno "potrdili" spremembe in jih nato posredovali pristojnim.
    Če preberemo gornje je razumeti, da naj bi na sejmu potrdili spremembe. Čakali smo forumaše, med drugim tudi avtorja predloga Srako, ki živi menda dosti blizu, da bodo prišli in kakšno rekli v tej smeri. Pričakovati je bilo, da se bodo zainteresirani za sprejem pripomb zglasili na našem štantu, da bi v zvezi s tem podebatirali in mogoče skupaj stopili do LZS, čeprav po petku ni bilo kaj dosti funkcionarjev LZS na njihovem štantu in razen v petek niti ni bilo pravih "sogovornikov" na drugi strani. Petek pa je bil itak napolnjen s protokolarnimi dogodki.
    OK, tudi to ni problem, spremembe so torej očitno potrjene saj na sejmu ni bilo izraženih nasprotnih stališč, sedaj sledi izročitev.

    Lahko se najavimo na LZS in jim svečano izročimo naše pripombe (v tem primeru pričakujem udeležbo vsaj še Srake in MilanaK), lahko jim pošljemo naše pripombe po pošti s predlogom, da jih obravnavajo na svojih organih ali pa zaprosimo kakšnega od članov UO LZS da pripombe posreduje kot svoje v proceduro.
    Od izbranega postopke je odvisna stopnja verjetnosti sprejema pripomb na UO LZS.

    Prosim za vaše predloge.

  5. #235
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    274

    Privzeto

    Sicer pa res škoda da ni bilo na sejmu še več forumašev. Skupaj bi lahko naredili še več.

  6. #236

    Thumbs down

    Citat rock&roll je objavil: Pokaži objave
    Sicer pa res škoda da ni bilo na sejmu še več forumašev. Skupaj bi lahko naredili še več.
    iz prve roke povem, da bi nas prišla delegacija iz naše LD, če ne bi zdaj bivši predsednik izredno nagajal, zavlačeval s primopredajo ter klicaril po inšpekcijah & zvezi...
    tko pa nisem načrtoval in niti nisem šel ko mi je kolega rekel da še ima plac...

  7. #237

    Privzeto

    Prvič slišim, da naj bi v Radgoni na sejmu usklajevali spremembe in dopolnitev Pravilnika o lovskih odličjih. Sam sem razumel drugače, da bo tam material predan predstavnikom LZS. Pa tudi povabil me na kakšno takšno usklajevanje ni nihče. Ker če je bilo res tako mišljeno potem bi morala biti določena vsaj dan in ura kdaj bi se dobili, da bi bili vsi zainteresirani prisotni in seveda tudi prostor, ker na štantu sejma takšnega dela res ni mogoče opraviti.

    Pa nič hudega. Koordinacijo ter logistiko je prevzelo vodstvo spletne strani Lov in upam, da bodo sedaj to zadnje dejanje še opravili. Sam se zaradi predaje tega materiala res ne bom vozil v Ljubljano. Veliko bliže je MilanK, ki je opravil velik del posla in tudi kvalificiran je, da ga lahko povabite v delegacijo, ki bo material s spremnim dopisom ter obrazložitvami predala predstavnikom LZS.

    Upam, da boste dobro opravili in vas lepo pozdravljam!

  8. #238
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Predaja predlogov na sejmu? Malo neresno. Pa brez zamere. Lp

  9. #239
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    274

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    Predaja predlogov na sejmu? Malo neresno. Pa brez zamere. Lp
    Se strinjam, vsi so bili bolj ko ne s kozarci v roki in za kakšne resne stvari nepripravljeni.

    Sraka, ko sem napisal da bi predebatirali sem imel v mislih predvsem način kako spraviti predlog "v življenje" in nisem imel v mislih kakšne strokovne razprave saj je bilo delo strokovno korektno opravljeno. Zato tudi nismo določevali datuma in ure saj smo pustili proste roke vsakomur naj pride kadar ima čas, sicer pa saj vidiš kako je s časom, vsi ga imamo vse manj.
    OK, bomo predali pripombe na LZS, potem pa bomo spremljali njihovo usodo.
    Last edited by rock&roll; 18. April 2011 at 21:04.

  10. #240

    Privzeto

    So na LZS že odprli kuverto, ki smo jim jo poslali ??

Stran 24 od 27 PrvaPrva ... 142021222324252627 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •