Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Seminar disciplinska komisija

  1. #1

    Privzeto Seminar disciplinska komisija

    LZS organizira 17.11.09 seminar na temo "disciplinski postopek" v Novem Mestu. Moti me termin, saj je na delovni dan, ko je večina v službi. Mislim, da je skrajno neresno pričakovati, da bomo za obisk seminarja koristili dopust v službi (v nekaterih primerih je to celo nemogoče). Še posebaj me moti lokacija - NM in si ne predstavlja kdo bo prišel iz NG ali Prekmurja. Ali ne bi bilo bolje, da LZS organizira seminarje po območnih zvezah oziroma na dveh ali treh lokacijah po SLO in to čez vikend. Kaj mislite ostali?

  2. #2
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Tema je vsekakor zanimiva in tovrstna znanaja so nujno potrebna za vsako LD. Organizator verjetno ne računa na udeležbo predstvanikov vseh LD, čeprav bi jo po mojem mnenju moral tudi vzpodujati. Prav gotovo je termin na delavnik neprimeren, pa tudi lokacij bi bilo verjetno potrebnih več. Saj vsi danes vidimo, da je reševanje disciplinskih postopkov danes v LD postalo zahtevna reč, stvari znajo hitro preseči okvire LD in pristati na sodišču. Izobraževanje članov disciplonskih organov v LD se mi ne zdi le dobra ideja, ki jo je potrebno pozdraviti, ampak je nujna zadeva, ki jo LD potrebujejo, pa čeprav mogoče katere tega ne upajo priznati na glas. Mogoče bi lahko LZS pri vodstvih LD potrebo po takih izobraževanjih hitro preverila prek elektronske pošte v kakšni anketi.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •