Stran 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 27 od 27

Tema: Delavnica Zakaj lovimo

  1. #21
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Vojak je objavil: Pokaži objave
    ...Mi lovci plačujemo nekomu božičnico, ki je več kot polovica nas lovcev letos ne bo dobila.
    Jaz je že ne bom dobil. Pa bi še kako prav prišla.

  2. #22

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Jaz je že ne bom dobil. Pa bi še kako prav prišla.
    Ti bom pa jaz plačal eno kavico v G.....I, pa boš mislil da je božičnica.

  3. #23

    Privzeto

    Citat Vojak je objavil: Pokaži objave
    Povedal bi samo sledeče. Ko sem videl pripravljene sklepe za U.O. LZS, me je najbolj zbodel tisti, ki predvideva vsem zaposlenim na LZS izplačilo božičnice v višini 300,00€???!!!!

    Kje je tu pravica. Mi lovci plačujemo nekomu božičnico, ki je več kot polovica nas lovcev letos ne bo dobila.
    Saj zato pa moramo navadni vojaki za gospoda iz LZS članarino za 2010 plačati še do Božiča letos, da dobimo mačka v žaklju.

    Resnično ne vem kam to pelje, predvsem glede na zadnje dogodke in dopisovanja. Mislim, da je skrajni čas, da NAŠI počasi razmislijo o odhodu, ne pa božičnici!!!!

  4. #24
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    348

    Privzeto

    No, kar nekako z zanimanjem sem prebral odgovor oziroma grajo M.Janozoviča - spoštovanemu??? Bradaču in predvsem vodstvu LZS.

    Žal se v vseh omenjenih stvareh popolnoma strinjam z M.Janozovičem. Že sam sem večkrat omenil, in opozoril na velike nepravilnosti, ki se dogajajo na LZS in nemoč predsednika LZS, da stvar uredi, saj je samo lutka akterjev v ozadju (podpredsednikov in preds.komisij ).
    - glede plačila članarine za leto 2010 - VSEM NAM JE JASNO KOMU SE PLAČA VNAPREJ - prodajalki ljubezni ali ne.

    No upam, da ta mnenja, predloge... prebirajo tudi vsi omenjeni in da se bodo zamislili in sprejeli ustrezne zaključke !!! ter seveda odstopili ???, je pa res, da so prepričani, da bo LZS brez njih propadla...

  5. #25

    Privzeto

    Citat solzica je objavil: Pokaži objave
    - glede plačila članarine za leto 2010 - VSEM NAM JE JASNO KOMU SE PLAČA VNAPREJ - prodajalki ljubezni ali ne
    Pa še tisti ne!

    Citat solzica je objavil: Pokaži objave
    No upam, da ta mnenja, predloge... prebirajo tudi vsi omenjeni in da se bodo zamislili in sprejeli ustrezne zaključke !!! ter seveda odstopili ???, je pa res, da so prepričani, da bo LZS brez njih propadla
    V to, da mislijo da so edini in zveličavni pa sem 100% prepričan!

  6. #26
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    348

    Privzeto

    prepeličar:
    "Pa še tisti ne!"

    - seveda, če si dober - potem tudi to odpade ???

  7. #27
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Povrnimo se k delavnici "Zakaj lovimo"!

    Nedvomno obstajajo načini kako take delavnice mnogo bolj približati vsem zainteresiranim z mnogo manjšimi stroški. S stroški, ki so potrebni za izvedbo take delavnice ali nekaj njih, bi si forum upal to početi kar nekajkrat več kot LZS. Z uporabo modernih tehnologij in s tem tudi z možnostjo direktnih povratnih informacij s terena.

    Bodo zaposleni v strokovnih službah in vodilni v LZS te možnosti kdaj sploh voljni uporabljati? Narediti več z manj denarja? Uporabiti delavoljne lovce, ki pa nimajo dlake na jeziku?

    Žal dvomim, se pa rad pustim presenetiti.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •