Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 27

Tema: Delavnica Zakaj lovimo

  1. #1
    ZR7 Guest

    Privzeto Delavnica Zakaj lovimo

    Iz zadnjega lovca:

    Zakaj lovimo?
    Lovska zveza Slovenije je 17.10. 2009 v Sevnem pri Novem mestu, v Centru biotehnike in turizma Grm, organizirala posebno problemsko delavnico pod
    navedenim naslovom. K sodelovanju je povabila po naključnem vzorcu izbrane približno vsakega tretjega predsednika (starešino).
    Od 165 vabljenih starešin se jih je zbralo 60 (udeležbo je ustrezno opravičilo le 34 starešin).
    ...


    In če bom sedaj spet napisal, da je naša organizacija gnila do obisti, bom seveda le požel naval kritike. A res mislim, da je in da je tako mizeren odziv na delavnice, kjer se išče odgovore na temeljna vprašanja našega delovanja enostavno kriminal!
    Jaz bi na tako delavnico šel prav z veseljem.
    Pozdravljam odločitev pisca članka, Borisa Leskovica, da je članku dodal seznam starešin, ki izostanka niso opravičili.
    Naj se ve komu se j...!

  2. #2

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Pozdravljam odločitev pisca članka, Borisa Leskovica, da je članku dodal seznam starešin, ki izostanka niso opravičili.
    Naj se ve komu se j...!
    Lepo bi pa bilo tudi, če bi prvo preveril vse maile in potem izdal ta seznam (najverjetneje bo objavljal še kakšen popravek).

  3. #3
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat jvpv je objavil: Pokaži objave
    Lepo bi pa bilo tudi, če bi prvo preveril vse maile in potem izdal ta seznam (najverjetneje bo objavljal še kakšen popravek).
    To bo le dokaz, da tak način seže do živega. Morebitno napako pa je seveda treba popraviti in se opravičiti.
    A bistvo, da so vodstva lovskih družin večinoma brezbrižna do osnovne lovske problematike, še vedno ostaja.

  4. #4
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Takoj sem šel pogledat če sem med neopravičenimi, pa na srečo nisem, zato lahko tukaj pišem bolj neobremenjeno.

    O tem posvetu nisem vedel nič. Že sam sistem vabljena me spominja na streljanje talcev. Vsak tretji. Zakaj ne tisti ki jih tematika zanima? Imam občutek, da organizatorja ni zanimalo kaj bodo udeleženci prispevali in kaj bodo odnesli domov ampak samo, da bo polna dvorana in lepa slika. Kdo pa smo starešine, da jih lahko vsak, ki ima pet minut časa nekam povabi, potem pa se zgraža nad udeležbo.

    Objava v Lovcu pa ima še globji pomen in namen. Do kraja razdvojiti članstvo v že tako skreganih lovskih družinah. Člani bodo prebrali ime svoje lovske družine v Lovcu in potem na občnih zborih na dolgo in na široko razpravljali o zločinu svojega šefa, in na koncu bodo mogoče sklenili da ga bodo dali na disciplinsko, na koncu občnega zbora, pa ga bodo ponovno izvolili za starešino, saj drugega kandidata tako ali tako ni.

    Organizatorji imajo očitno slabo vest, ker so spet brez efekta zapravili nekaj našega denarja iz članarine. Če bi ti fantje, delali na tem, da nam olajšajo vsakdanje lovsko udejstvovanje, bi šel zanje tudi na cesto ali pred parlament. Koliko predlogov in sprememb so pripravili za noovelo zakona o orožju, ki se bo v parlamentu sprejemal ta mesec? Enega! Dva! Nobenega! Če bi jih 20 bi zagotovo eden šel skozi, in nam olajšal kakšno brezvezno birokratsko pot na UE. Do tega ne more priti, ker za to ni pogojev. Dokler v viziji piše, da si bo LZS prizadevala za pridobitev svojega privatnega loviščam zagotovo ne!

    *matr sem si pa dal duška ane*

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    729

    Privzeto

    Krpan, klobuk dol!
    Pametnemu ni treba razlagati, neumnemu pa nima smisla!!

  6. #6
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Krpan, to je pa pogled z druge strani. Dobro si napisal!

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Zato imamo forum, da si delimo različne poglede....

  8. #8
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Krpan sem kar ponosen na svojega starešino
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  9. #9

    Privzeto

    Krpan bravo! Malo prosim napiši po kakšnem ključu so izbirali povabljene.
    lp.

  10. #10

    Privzeto

    Krpan, kapo dol!

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •