Stran 1 od 10 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 91

Tema: Zračno orožje

  1. #1
    ZR7 Guest

    Privzeto Zračno orožje

    http://www.youtube.com/watch?v=88egSlaRM8s&NR=1

    Zgornji posnetek kaže odstrel ovna na 100yardov.
    Kakšna so vaša mnenja o bodočnosti tega orožja v lovstvu?

  2. #2

    Privzeto

    Za moje pojme nesprejemljivo!!! Še več krivolova,še več zastreljene in nenajdene divjadi,v glavnem,s tem naj pokajo amerikanci po oborah! More usekat,da je efekt
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  3. #3
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto zračna

    Amerika

  4. #4

    Privzeto

    Prjatli , hočeš-nočeš, to bo treba sprejeti.Tehnologija gre naprej. Mi malo starejši se še spomnimo kako smo včasih sosedove kure z doma narejenim lokom preganjali po dvorišču. Pa daj sedaj otroku tak lok, saj bo od smeha umru. Jaz bi se rajši uprašal,"Kdo bo imel dostop do tega orožja". Upam si trditi da imamo toliko soli v glavi, da ne bo v prosti prodaji.

  5. #5
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    kako smo včasih sosedove kure z doma narejenim lokom preganjali po dvorišču.
    zdej si se pa izdal za kaj si tok dober v trapu, pa na tarč

  6. #6
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Nalašč sem objavil to za našo povprečno miselnost provokativno temo.
    Se popolnoma strinjam s Perom in sem tudi pričakoval prve negativne odgovore v smislu krivolova.
    A pomislite malo na urbana področja. Verjetno bo takšno orožje, opremljeno z nočnimi namerilnimi napravami postalo edino uporabno v urbanih okoljih.

    Spet dobra kost za glodat, kajne?!

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Ljubljana, Dolenjska
    Prispevki
    430

    Privzeto

    Če se bo kdaj uveljavilo tudi pri nas, verjamem oziroma upam, da bo uporaba dovoljena le za lov na malo divjad oz. kot varmint orožje.

  8. #8
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Grizzly Adams je objavil: Pokaži objave
    Če se bo kdaj uveljavilo tudi pri nas, verjamem oziroma upam, da bo uporaba dovoljena le za lov na malo divjad oz. kot varmint orožje.
    Tu bo morala igrati vlogo moč orožja. Če podre bizona, prav majhna ni.

  9. #9

    Privzeto

    Za uveljavitev takšnega orožja za lov v SLO, zaenkrat hvala bogu ni pogojev, saj bi bilo potrebno najprej spremeniti zakonodajo, katera natančno navaja, kakšno orožje se za lov uporablja.

    Upam, da nismo toliko nori, da bi dopustili legalizacijo tako hinavskega orožja (z nočno optiko pa sploh) za lov. Vendar pri nas je vse možno, glede na videno in slišano.

  10. #10
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat Prepelicar je objavil: Pokaži objave
    Za uveljavitev takšnega orožja za lov v SLO, zaenkrat hvala bogu ni pogojev, saj bi bilo potrebno najprej spremeniti zakonodajo, katera natančno navaja, kakšno orožje se za lov uporablja.

    Upam, da nismo toliko nori, da bi dopustili legalizacijo tako hinavskega orožja (z nočno optiko pa sploh) za lov. Vendar pri nas je vse možno, glede na videno in slišano.
    Tudi čisto legalna lovska puška na rami lovskega tovariša, na katero montiramo dušilec je "hinavska". Pa v naslednjem trenutku izgleda vse lepo in prav.
    Le lovski "tovariš" ni čisto tak, kakršnega mislimo da poznamo.

    Ni orožje tisto, ki dela prekrške!

Stran 1 od 10 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •