Stran 2 od 7 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 65

Tema: Baikal enocevna prelamača

  1. #11
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Poznam primer te puške, ki ima natančnost, da malokatera druga puška tako. Verjetno je potrebno imeti pri teh puškah nekaj sreče.
    Ima kdo to puško v kalibru 223?
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  2. #12
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    126

    Privzeto

    V kalibru 308 popolnoma zanič, s polnjenim strelivom (303 british če se ne motim) pa je kolikor toliko natančna...prek muhe, ker je daljnogleda za tako puško škoda.

  3. #13

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Poznam primer te puške, ki ima natančnost, da malokatera druga puška tako. Verjetno je potrebno imeti pri teh puškah nekaj sreče.
    Naš jager jo ima v cal, 308 win in mu 9,7g KS nese u piko! Je pa res da je eden izmed redkih ki nima težav z natančnostjo. LP
    V kraljestvu Zlatoroga

  4. #14
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Edino kar je bilo pri moji puški v kal. 308 dobrega, je bilo to, da sem jo kupil poceni v akciji, kar je bilo takratnih 36 tolarskih tisočakov.
    In da sem pri prodaji malo izgubil. Še največ živcev in rukzak municije, ko sem iskal pravo. Prava municija je res nesla v piko, a jo je težko dobiti, da je kaj vredna v drugih ozirih, s polnjenjem pa se sam ne ubadam.
    Tako da pri tej puški ne kupuj kalibra 30-06 in .308!

  5. #15

    Privzeto

    Tudi eden izmed naših lovcev jo je kupil v cal. 308, pa je sprobal celo paleto nabojev vendar je na koncu obupal, snel optiko in jo postavil v omaro na stand bay. Očitno ameriški cal. ne gre skupaj z Bailkalom.

  6. #16
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    kolikor se spomnem so govorili, da premer med žlebovi cevi ni enak, kot pri ostalih puškah istega kalibra. Predlagam da se kupi za tako puško ruska municija Barnaul...
    mugo, za 223, vse kar je slabše od 1.5cm grupe 3 strelov je zanič:icon_smile:

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat rws je objavil: Pokaži objave
    ....... za 223, vse kar je slabše od 1.5cm grupe 3 strelov je zanič:icon_smile:

    V 90% primerih je zanič tisto za puško.

  8. #18

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    V 90% primerih je zanič tisto za puško.
    Se strinjam...
    V kraljestvu Zlatoroga

  9. #19

    Privzeto

    Pri tej puški ni problem cev,ampak je problem v zaklepu,prijatelj puškar se je zelo trudil da bi puško uštimal kot je treba,menjal je cev,ki je nesla res vrhunsko na karabinu,ko pa jo je prešraufal na baikalko je enkrat nesla u nulo enkrat pa trosal po 20 cm,tako da cev tu ni problem,problem je v zklepnem mehanizmu. Vsekakor sem mnenja da dobre prelamače za manj kot 2000€ ne boš dobil,nove seveda. pred kratkim sem kupil Merkel Suhl,30-06 puška nese res vrhunsko,vendar tudi cena je z znižanjem 2900€, tako da moje mnenje jeda kolikor denarja toliko muzike.
    lp
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  10. #20
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto Merkel K1

    Citat denis jež je objavil: Pokaži objave
    .... pred kratkim sem kupil Merkel Suhl,30-06 puška nese res vrhunsko,vendar tudi cena je z znižanjem 2900€, tako da moje mnenje jeda kolikor denarja toliko muzike.
    lp

    Jež to si pa drago plačal, v Nemčiji so ji še pred kratkim dajali od 1.900 naprej.

Stran 2 od 7 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •