Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 24

Tema: Lov na Hrvaškem

  1. #1

    Privzeto Lov na Hrvaškem

    Spoštovani kolegi!

    V kratkem se nameravam udeležiti lova na Hrvaškem, pa me zanima kakšni so postopki pri prehodu meje z orožjem, ter kakšne dokumente potrebujem?!

    Za odgovore se vam v naprej lepo zahvaljujem.

    DP

  2. #2

    Privzeto

    Orožni list, kune za plačilo vstopa z orožjem in živce, ker to je občutek ki traja, še posebej če ne greš sam.

    LZ L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  3. #3

    Privzeto

    Pa še vabilo na lov rabiš...
    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  4. #4

    Privzeto

    A velja naš orožni list (zelena knjižica) ali moraš imeti EU OL (plahta papirja), na UE namreč nimajo pojma!

  5. #5
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto

    Citat Prepelicar je objavil: Pokaži objave
    , ...na UE namreč nimajo pojma!

    to si pa dobr napisu

  6. #6

    Privzeto

    Citat Prepelicar je objavil: Pokaži objave
    Spoštovani kolegi!

    V kratkem se nameravam udeležiti lova na Hrvaškem, pa me zanima kakšni so postopki pri prehodu meje z orožjem, ter kakšne dokumente potrebujem?!

    Za odgovore se vam v naprej lepo zahvaljujem.

    DP
    Rabiš vabilo, naš (zelen) orožni list in kune za plačilo uvoza orožja.

    Lp

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto Cro

    Če si kje blizu LJ, ti svetujem da v izogib nevšečnostim na meji, postopek opraviš na hrvaški ambasadi.

    Rabiš orožni in potni list, pri prečkanju meje pa nato pokažeš še vabilo.

  8. #8
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Matr, komplicirate. Na Obrežju (Bregana) potrebujemo naš orožni list, obvezno potni list in nobenega vabila. To je vse. Tako je tudi drugje. Brez denarja se pa itak ne hodi po svetu .

  9. #9

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Matr, komplicirate. Na Obrežju (Bregana) potrebujemo naš orožni list, obvezno potni list in nobenega vabila. To je vse. Tako je tudi drugje. Brez denarja se pa itak ne hodi po svetu .
    Ma ja detel...sej maš prav glede denarja...ampak ostalo pa glih ne drži...sam sem bil že večkrat dol...ponavad nas je blo več...brez vabila smo imeli dvakrat kr resno smolo...da ti ne povem, da sem mel sam hrvaškega gosta in so ga na Obrežju zadržali 3 ure, ker mu nisem dal pisnega vabila...ko pa sem zadevo faksiral...pa so ga takoj spustili naprej...

    Glede ostalega se pa strinjam s tabo ja....sam se bojim, da se uradniki na prehodu obnašajo zelo različno...ti recimo po svojih izkušnjah nisi imel nikoli težav...zaradi vabila mislim...jst pa že...po mojem ga je boljš met v žepu...

    Lovski pozdrav !

  10. #10
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto Vabilo

    Vabilo opravičuje razlog za vnos orožja v RH in bi ga morali zahtevati, če ne je to bolj izjema kot pravilo.

Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •