Stran 1 od 7 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 64

Tema: Strelski sodnik

  1. #1

    Privzeto Strelski sodnik

    Prjatli rad bi informacijo,če se na katerem koncu Slovenije izvaja tečaj za lovske strelske sodnike. Dobrodošla bo tudi vsaka informacija, kje in kdaj se bo izvajal tečaj. Imam nekaj kandidatov, ki bi to z veseljem opravili. HVALA.

  2. #2

    Privzeto

    Pred kakšnim dobrim mesecem je prišlo informativno vabilo za udeležbo tečaja za sodnike, iz moje LD sem prijavil nekaj članov in od takrat naprej se ni zgodili nič.
    Spadamo pa v ZLD Ljubljana

  3. #3

    Privzeto

    Citat jazbec je objavil: Pokaži objave
    Pred kakšnim dobrim mesecem je prišlo informativno vabilo za udeležbo tečaja za sodnike, iz moje LD sem prijavil nekaj članov in od takrat naprej se ni zgodili nič.
    Spadamo pa v ZLD Ljubljana
    A mi lahko kaj več napišeš o tej zadevi. Kam si prijavil, ali pa kam naj pokličem.

  4. #4

    Privzeto naslov

    Pozdravljen, povprašaj na spodnji mail ki je od tajnika ZLD Ljubljana Milana Velkavrha

    Lep pozdrav, Jernej



    zld-ljubljana@siol.net

  5. #5

    Privzeto

    Prjatu, res hvala, že pobiram prijave po naši LD, in smo že skoraj na tečaju.

  6. #6
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto Sodniki

    No pa se bo začel

    Lovska zveza Slovenije v sodelovanju z ZLD Ljubljana organizira tečaj (usposabljanje) za lovsko strelske sodnike začetnike
    Tečaj bo v petek 13.11.2009 ob 16,30 uri v prostorih,xxxx Grosuplje Gasilska c.3
    Pisni del tečaja ( izpiti ) bodo v petek 20.11.2009 ob 17 uri v istih prostorih kot usposabljanje
    Po uspešnem preverjanju osvojenega znanja se bo izdalo ustrezno potrdilo ( izkaznico )

  7. #7
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto sodniki

    Ali so že znani rezultati ?

  8. #8

    Privzeto

    Citat jancar je objavil: Pokaži objave
    Ali so že znani rezultati ?
    Nevem še točno, ampak v krogih okrog šanka se govori, da smo vsi naredili le neki jancar je pogrnil. Prav hudo nam je, pa tako rad da za pijačo.

  9. #9
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto sodniki

    A jz sem pa lih kontra slišu

  10. #10

    Privzeto

    Kako pa je s to stvarjo na Gorenjskem?

    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

Stran 1 od 7 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •