Stran 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 23 od 23

Tema: CACT HR na divje prašiče

  1. #21

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Pranger, hvala, da si me spomnil. V sekciji zakonodaje se moramo nekaj odločiti.

    Pa ne mislit, da boš tam našel to novelo zakona.
    Se opravičujem! Ni bila kritika, ampak obvestilo o spremembi zakona.
    Meni je sekcija zakonodaja na foruma več, ker so predpsi, ki se nanašajo na lov, na enem mestu. Mislim, da ni nič narobe, da opozarjamo na spremembe, sprejete nove predpise s tega področja, da so v sekciji zakonodaja aktualni predpisi.

  2. #22
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat pranger je objavil: Pokaži objave
    ...
    Meni je sekcija zakonodaja na foruma več, ker so predpsi, ki se nanašajo na lov, na enem mestu. Mislim, da ni nič narobe, da opozarjamo na spremembe, sprejete nove predpise s tega področja, da so v sekciji zakonodaja aktualni predpisi.
    Že res. A kot sem napisal, nismo sposobni zagotavljati ažurnosti na tem področju. Je drugega dela preveč. Neažurnost predpisov pa lahko povzroči kakšno zagato, zato sem na to mesto v portalu le dodal link na spletno stran LZS.
    Oni pa MORAJO zagotavljati ažurnost. In kritike tu, ker smo pač edina delujoča komunikacija, bodo doborodošle in jih bodo opominjale, da reči urede.
    Pravno statutarna komisija mora imeti to urejeno. Odgovoren za to je pa njen predsednik.

    (In da ne bo očitkov o anonimni kritiki, še moj podpis.)

    LP, Marijan Likar,
    član Slovenske lovske organizacije in administrator tega foruma.

  3. #23

    Privzeto lov

    Kje bi lahko učil psa za delo na divje prašiče?

Stran 3 od 3 PrvaPrva 123

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •