Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 16 od 16

Tema: Pravilnik o polharski dovolilnici

  1. #11
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Eisern
    Prispevki
    355

    Privzeto

    Prej bolj za hec, zdaj pa realno:
    - stroški izdaje računa bodo višji od vrednosti računa .
    In se bo verjetno dovolilnice šenkalo, pa si lahko zaradi nekaj centov v prekršku .
    Svašta.
    LP
    Služimo narodu !

  2. #12
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Na http://www.forum-lov.org/index.php?o...=644&Itemid=53 je članek o tem pravilniku. Sprejet je, jutri naj bi bi še objavljen v uradnem listu, torej za to sezono definitivno velja.

    LP

  3. #13

    Privzeto

    Jaz se samo bojim, da bodo ti veleumi ki so izdali Pravilnik o polharski dovolilnici zahtevali od nas, da vsako dovolilnico posebej vnesemo v Lisjaka. Namen dovolilnice je po mojem mišlenju zbiranje podatkov. Zbiranje podatkov brez evidentiranja pa je bresmiselno, naš Lisjak pa je idealen za obdelavo tovrstnih podatkov. V naši družini smo izdali 250 dovolilnic, si predstavljate koliko je to dela za vnos vseh dovolilnic.
    STARO JE DOBRO, NOVO PA ŠE BOLJŠE

  4. #14

    Privzeto

    Seveda bo potrebno vnašanje v Lisjaka. Ne število dovolilnic ampak skupno števile ulovljenih polhov. Poročilo mora upravljavcu lovišča ob koncu sezona dati vsak imetnik dovolilnice.

  5. #15

    Privzeto

    Vem, da se je že dosedaj vnašalo skupno število odlovljenih polhov, ampak naj mi kdo prosim razloži, zakaj je potrebno vnesti toliko podatkov v dovolilnico, če ti podatki kasneje ne bodo uporabljeni- samo naglas razmišljam in upam, da bo ostalo pri dosedanjem načinu vnosa skupnega števila.
    STARO JE DOBRO, NOVO PA ŠE BOLJŠE

  6. #16
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat CREATIVE je objavil: Pokaži objave
    ... ampak naj mi kdo prosim razloži, zakaj je potrebno vnesti toliko podatkov v dovolilnico, ...
    Verjetno zaradi identifikacije polharja s strani čuvaja, policije ali inšpektorja. Samo moje sklepanje.

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •