Stran 4 od 4 PrvaPrva 1234
Rezultati 31 do 36 od 36

Tema: Katerga za 223?

  1. #31

    Privzeto

    Hvala 206!

  2. #32

    Privzeto

    Zanima me če kdo ve, kje se da dobiti POSP daljnoglede, z montažo za na puško Saiga .223. Montaža je AK varianta, torej ob strani. Videl sem, da je pred časom tudi nekdo prodajal omenjeno puško z daljnogledom na tem forumu.
    Ni panike za mehanike, ni sile za debile.

  3. #33
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Fantje, a je kdo od vas že probal rešpetine Center - point, na pravem orožju? pravjo da je super za manše kalibre, čeprav se obnese dobro tudi na velikih. Cene so od 150 € naprej. Jaz ga mam na zračni pa je res odličen.
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  4. #34
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    hunterxxxl sem ga imel center pointa 3-12x44 to so navadna jajca.zatika se mildot skala,kliki gredo enkrat prevec enkrat premalo.sliko tezko izostris,zraven tega je pa se kar debeli kriz tako da za neko natancnost toplo odsvetujem.cena pa mislim da je okoli 250eur v novem mestu.
    tazga sem omel:
    http://www.crosman.com/optics/rifles...power/CP312AOC

    toplo ti priporocam:
    http://www.magnum-dystrybutor.pl/?28...viper-10x44-ir
    zadeva zelo na nivojo izdelana na japonskem.zelo tanek kriz,mildot skala,kliki delajo kot morajo previrjeno.cena 260eur.Ce ze zberi to.....

  5. #35
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Jaz sem z njim zelo zadovoljen, meni se zdi natančno narejen, križ je u redu, kliki so zelo pozitivni. Na 50 m sem z zračno delal izjemne grupe (cca 1 cm).:icon_:

    lovski zdravo
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  6. #36
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    za .223
    Nikon NIK8489 M223 4-12 :icon_:
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •