As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
Eva Shockey
Kot razumem se gre s tega stališča, da je bila meja zarisana napačno in sedaj je treba ugotoviti, katera je prava ali v koncesijski pogodbi ali na zemljevidu.Pri nas je isti problem opis v koncesijski je pravi,ko je risal mejo je mejo zarisal napačno,res da smo do sedaj uporabljali oboji mejo po opisu v pogodbi,ko smo ugotovili napačno zarisano mejo pri ZGS, pa si ta del lastijo sosedje,ZGS pa pravi, da je pač zarisal kot se mu je zdelo,sedaj pa sosedje nočejo nič slišati o meji, ki smo jo vsi imeli za relevantno do sedaj.Tako imamo spor, na ZGS pa pravi da bo popravil če se dogovorimo z njimi,v osnovi pa je zakuhal ZGS.
Zajec, vsak lahko naredi napako. Kataster obstaja že skoraj 10 let in karte so javne, zakaj niste opozorili na napako, ko se je stvar risala. Kolikor je meni znano so LD dobile karte takoj ko so bile narisane.
As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
Eva Shockey
Ne vem kako je bilo,očitno pa ni bilo čisto tako,vsaj glede na to, da smo lani rešili mejo z drugo LD, ki je pa po zarisani karti bilo bistveno več našega kot je dejansko in nismo bili požrešni in smo uredili stvar tako, da je sedaj meja urejena tako, kot je bila pred zarisanjem.Pa to niso ugotovili oni ampak mi in jih opozorili na napako,ravno tako tudi v opisanem primeru zgoraj omenjena LD tega ni vedela in smo jih mi obvestili o napaki,vendar pa za rešitev napake niso pripravljeni.,ker so pač po....Zaradi napak na ZGSju se moramo sporekat s sosedi.
Mugo, vem da boš zagovarjal svojo "firmo",ker pač delaš tam,če prav vem.
lp
Dobil uraden odgovor, da je meja prava le ena in edina ,to je meja opisana v koncesijski pogodbi,karte katere je izdelal ZGS so samo informativne in niso veredostojne.
Kje so zapisani opisi mej lovišč?
Lisjak je napisal v "katastru na ZGS",kar pa ni čisto točno .Pravilni opis in edini veljavni je v koncesijski pogodb, katero je podpisal minister. ZGS ima karto lovišč,katera je informativna,ni pa sigurno točna, to je tudi odgovor iz ministrstva in ZGS-ja.