Stran 8 od 8 PrvaPrva ... 45678
Rezultati 71 do 80 od 80

Tema: Kratkodlaki jazbečar

  1. #71

    Privzeto

    Vem ravno dovolj, spott, da te niti en želim spoznati. Hvala lepa!

    Bom pa vas štiri ob priložnosti fotografirala in prilepila fotko semle gor. Da nehamo bučke sadit in vidimo, kdo je kdo.

    Lep pozdrav do naslednjič (ki zagotovo bo!)

  2. #72

    Privzeto

    Citat Breza je objavil: Pokaži objave
    Vem ravno dovolj, spott, da te niti en želim spoznati. Hvala lepa!

    Bom pa vas štiri ob priložnosti fotografirala in prilepila fotko semle gor. Da nehamo bučke sadit in vidimo, kdo je kdo.

    Lep pozdrav do naslednjič (ki zagotovo bo!)
    Dobra ideja!!! Na forumu sodelujem ker gre za večinoma odraslo populacijo ter resne (no, pa tudi smešne) debate, ne pa otroška prepucavanja in zabijanje časa pred ekranom ter 1001 poskusom imeti ljudi za norca!!!

  3. #73
    Član od
    Dec 2009
    Lokacija
    Cerknica
    Prispevki
    9

    Privzeto

    Dragi moji, povabilo na kavico in sprehod ob Cerkniškem jezeru velja za vse dobronamerno "sodelujoče" in tudi njihove pasje prijatelje. Domačih borovničk sicer nimam, bom pa prinesla s sabo Drnulovc, hišna specialiteta. Torej, ima kdo predlog, kdaj se dobimo?
    Pozdrav vsam.

  4. #74

    Privzeto

    Lahko čim prej! :icon_: Morda drug teden, če bo kaj lepega vremena! Ali pa počakamo na toplejše pomladanske dneve, ker moje tri dame so navdušene plavalke in se bodo skoraj gotovo hotele vsaj malce namočit v Cerkniškem jezeru (sem potem čisto hripava od vpitja, da morajo takoj prec ven iz vode ).

  5. #75
    Član od
    Dec 2009
    Lokacija
    Cerknica
    Prispevki
    9

    Privzeto

    Lahko začnemo naslednji teden, nadaljujemo pa, ko bo toplejše, kdo pa pravi, da bo ostalo samo pri eni kavici.

  6. #76
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Se povabim poleg, da mojega bumbarja malo dodatno socializiram, staro damo pa sprehodim. A lohk, a lohk, pleeeeasee!!!
    Samo lepo vreme prosim!

  7. #77
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Tukaj zaključimo o pogovorih na temo pasji žur in nadaljujemo o jazbečarjih,samo temo o žuru pa odpiram na drugi lokaciji.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  8. #78

    Privzeto

    Eeeeeeeeeeeeem....res lahko najprej en mičken kofetek sestavimo (tako za okus! ) potem pa se dogovorimo o pravem pravcatem cerkniškem žuru v temi, ki jo je odprl Veper!

    Upam, da bo Uršula hitro scoprala pomlad skupaj!

  9. #79

    Privzeto

    Nekaj veselja še z naše strani.

  10. #80
    Član od
    Dec 2009
    Lokacija
    Cerknica
    Prispevki
    9

    Privzeto

    To pa so cukerčki.

Stran 8 od 8 PrvaPrva ... 45678

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •