Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Rabim lovca?

  1. #1

    Privzeto Rabim lovca?

    Živjo!

    Moje ime je Džejla in sem študentka 2. letnika biologije na Biotehniški fakulteti v Ljubljani!
    V sklopu predmeta Diverziteta vretenčarjev moram napisati popis vretenčarjev. Večino sem že sama napisala, samo za določene sesalce, ki jih čllovek ne vidi kar tako v gozdu, pa bi rada vprašala kakega lovca.

    Zanima me, ali kdo pozna kakega lovca iz Kranja, ki bi mi bil pripravljen odgovoriti na par vprašanj?

    Odgovor mi lahko pošlje na e - mail naslov dejla.bajrektarevic@gmail.com.

    Že vnaprej se vam zahvaljujem za pomoč,

    LP

  2. #2
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto vretenčarji

    Pojdi na ZS.

  3. #3

    Privzeto

    Citat Džejla je objavil: Pokaži objave
    Živjo!

    Moje ime je Džejla in sem študentka 2. letnika biologije na Biotehniški fakulteti v Ljubljani!
    V sklopu predmeta Diverziteta vretenčarjev moram napisati popis vretenčarjev. Večino sem že sama napisala, samo za določene sesalce, ki jih čllovek ne vidi kar tako v gozdu, pa bi rada vprašala kakega lovca.

    Zanima me, ali kdo pozna kakega lovca iz Kranja, ki bi mi bil pripravljen odgovoriti na par vprašanj?

    Odgovor mi lahko pošlje na e - mail naslov dejla.bajrektarevic@gmail.com.

    Že vnaprej se vam zahvaljujem za pomoč,

    LP

    Pozdravljena!

    Poglej na mail.

    Lp

  4. #4

    Privzeto

    Naslov je lovska kultura in sodeč po nekaj odgovorih na prošnjo študentki pri izobraževanju, je nekam hudo na psu.

  5. #5

    Privzeto

    Aja, lovska latinščina naj se uporablja tam, kjer jo vsi razumejo, mislim pa da v tem primeru temu ni tako.

  6. #6
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Odgovori, kot ste jih podali nekateri so povsem neprimerni in tudi izbrisani!
    Tinko, odvečnega dela ne potrebujem. Imam nujnega dovolj.
    Temo zaklepam in predstavljam na drugo mesto, saj res nima kaj početi v oddelku lovske kulture.
    Poziv študentke za pomoč ostaja, prav tako njeni kontaktni podatki, zato ji tisti, ki ji res žele pomagati to lahko sporočite.

    Admin
    Last edited by ZR7; 15. September 2009 at 07:58.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •