Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 40

Tema: Reloading

  1. #11

    Privzeto

    ni toliko vprašanje glede stroškovne smiselnosti pri trap nabojih, bolj se gre za prihranek pri buckshotih, idealkah, (če kdo tekmuje z šibrenico v dinamičnih disciplinah bo bolj vedel na kaj mislim)... - koliko pa je tak naboj v trgovini - čez 40 centov/kos, no tukaj pa se že kar dosti pozna, a ne. Je pa res še drugi vidik - koliko nabojev porabiš na leto, potem pa še vidik užitkarstva pri polnjenju,...
    V glavnem stvar posameznika in njegovih potreb, prioritet, želja,...

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    Citat tinko balinko je objavil: Pokaži objave
    pol ervina je v trgovini in to siroka paleta nabojev za ta denar,ce ne prides pod 30centov se nikakor nesplaca pomoje.je dolgin je lepo napisal gust je vazen.........ce mi kdo nafila trap naboje po 13centov jih takoj kupim 10.000 kak kandidat hehehehehehe:icon_::icon_:
    če izstreljene tulce ponovno napolnimo pride šrot dosti ceneje, tako pridejo stvari cenejše , če pa kupuješ vse sestavine nove te pa naboj zagotovo pride dražje kot pa v trgovini.
    drugače pa je pri vsakem naboju ki ga sam narediš je surovine (brez tulca,uporaba starega)za 30% cene naboja v trgovini, pač odvisno od vrste krogle,šiber..
    tako da naprimer če sam polnim me pride škatla nabojev 308w -krogla barnes ali evolutionRWS 30€, z kroglo oryx 28€ , če pa uporabim cenejšo sierino kroglo pa 9,7€,ali se splača eli ne pa naj razmisli vsak sam.

  3. #13
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    http://www.midwayitalia.com/

    Na zgornjem naslovu se dobi vse potrebno za reloading šibrenih nabojev. Problem je samo da je stran v italijanščini, opisi izdelkov pa so večinoma v angleščini. Se mi pa zdi da bi težko prišel pod 25 centov na naboj pa tudi če bi uporabljal rabljene tulce. Tako da bi bila ta stvar res samo za gušt. Jaz se bom kar elektropalstike držal :D

  4. #14
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Šrot patronov se še ni nikol splačal filat.:icon_:
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  5. #15

    Privzeto

    Citat stjrp je objavil: Pokaži objave
    http://www.midwayitalia.com/

    Na zgornjem naslovu se dobi vse potrebno za reloading šibrenih nabojev. Problem je samo da je stran v italijanščini, opisi izdelkov pa so večinoma v angleščini. Se mi pa zdi da bi težko prišel pod 25 centov na naboj pa tudi če bi uporabljal rabljene tulce. Tako da bi bila ta stvar res samo za gušt. Jaz se bom kar elektropalstike držal :D
    Koliko pa pride patron elektroplastike?

    lp

  6. #16
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Odvisn kašne kupuješ. od 25-45 centov komad.
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  7. #17

    Privzeto

    STJRP sva že dva.
    Jaz mislim, da domače proizvajalce malo zapostavljamo.
    Elektroplastika v mojem (20 mag.) kalibru dela najbolje od vseh preizkušenih (rotwel, wincester, fiocci).
    Last edited by alojz1; 20. June 2010 at 21:04.

  8. #18
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    STJRP sva že dva.
    Jaz mislim, da domače proizvajalce malo zapostavljamo.
    Elektroplastika v mojem (20 mag.) kalibru dela najbolje od vseh preizkušenih (rotwel, wincester, fiocci).
    Je je odvisno od puške do puške. Samo so eni, ki se nekako nočejo sprijaznit da ni nujno draga municija boljša od cenejše. Do zdaj se mi je super obnesla 4mm, letos sem pa že nabavil 3 in 3,5mm pa morm it en dan provat na strelišče, samo glede na res odlično pokritost 4mm mislim da ne bo težav in bom lahko z veseljem nadomestil fiocchi

  9. #19
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    V mojmo gveru nesejo vsi patroni od elektroplastike najbolje od vseh, govorim glede raztrosa. Res so odlični.
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  10. #20

    Privzeto

    Citat hunterxxxl je objavil: Pokaži objave
    Odvisn kašne kupuješ. od 25-45 centov komad.
    Sprašujem za trap naboje 24 in 28g.

    lp

Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •