Stran 11 od 11 PrvaPrva ... 7891011
Rezultati 101 do 105 od 105

Tema: Kaliber 7x65r

  1. #101

    Privzeto

    Prebral sem na netu in na škatli tukaj me pa zanimajo izkušnje drugih lovcev z tem strelivom.Če pa to ne smem vprašat se pa forume lahko kar ukine.Če se ti zdi moje vprašanje nepotrebno je bil tvoj odgovor vsaj brezvezen...

    Dober pogled

  2. #102

    Privzeto

    Citat ntuš je objavil: Pokaži objave
    Če pa to ne smem vprašat se pa forume lahko kar ukine.
    Imaš kar prav. Saj je večina debat takšnih. Nekaj brezveze. Sploh na takle deževen dan.

  3. #103
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto


  4. #104

    Privzeto

    Citat ntuš je objavil: Pokaži objave
    Prebral sem na netu in na škatli tukaj me pa zanimajo izkušnje drugih lovcev z tem strelivom.Če pa to ne smem vprašat se pa forume lahko kar ukine.Če se ti zdi moje vprašanje nepotrebno je bil tvoj odgovor vsaj brezvezen...

    Dober pogled
    Kaliber je dober, samo naboj moraš najti pravi! Pri tem si pa sam, vse je odvisno katero divjad največ loviš.

  5. #105
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Ljubljana
    Prispevki
    66

    Privzeto

    Do pred letom dni sem sam polnil strelivo za 7x65R. Na kar me je nekaj pičilo, da bi pa mal testiral GECO PLUS 11 g, saj je strelivo sorazmerno poceni z bondet kroglo. Imam češko bokarico, ki mi dela grupo zadetkov na 100 m 3-4 cm z PLUS-om. Se pravi za lov zadovoljivo, kar se tiče divjadi naj rečem samo eno super drogla in strelivo za ta cenovni razred. Na divjadi zmeraj izstopna rana v velikosti do 5 cm. Streljal sem pa divje prašiče in srnjad. Tako, da sem sedaj nabavil še za ostale kalibre isto strelivo.

Stran 11 od 11 PrvaPrva ... 7891011

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •