Stran 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 28 od 28

Tema: Nova cev za repetirko

  1. #21
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto

    Citat sauer202 je objavil: Pokaži objave
    Ampak imam raje 2 uredu puški, kot 10 "krepel".
    važno je držalo

  2. #22
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    točno tako, kdor zna lahko s kozo boljše in hitrejše orje kot nekdo s plugom
    Nekateri preveč berete te ameriške forume, na katerih večinoma o orožju in strelivu pišejo zelo izkušeni 18-letniki.
    O igmanu tudi sam samo najboljše: grupa dobrih 5cm, ko sem spredaj odrezal svinec, kjer se začne plašč, sem ustrelil celo grupo blizu 3cm. Odsun sicer pri tej municiji je pošteno močnejši kot pri ostali, sicer pa dokler rame ne utrga nimaš kaj za "mijavkat"

    Ne vem kako bi naj streljala zastava, ali neko orožje, za katerega lahko rečemo da je "slabše od ostalih"?
    Kolega, s katerim sva "pred davnimi leti" skupaj opravljala lovski izpit, z lokom uspe ustreliti 3 puščice na 100m v tarčo srnjaka

  3. #23
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Freeland
    Prispevki
    421

    Privzeto

    Ko ste že vsi posvinjali temo do konca, jo bom še jaz malo. Imam naslednje vprašanje:

    - Kakšna je razlika uplenit divjad s puško od 300€ ali od 30000€?
    Ni zmagovalec tisti, ki zmeraj zmaga in nikdar ne pade.
    Zmagovalec je tisti, ki nikdar ne odneha in zmeraj vstane!

    [SIGPIC][/SIGPIC]

  4. #24
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    razlika je ogromna. Že samo puško za 30.000e v roke primeš z rokavico, medtem ko tisto za 300e z smolenimi rokami

  5. #25
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Wolf moje mnenje dobro poznaš in še vedno nisem našel korenjaka ,ki bo enkrat bolje ustrelil z puško ki je lahko tudi 100x dražja od moje.
    Drugače pa če že delate eksotične primerjave paje mogoče tala tudi na mestu
    Če ti radodajka zaračuna 30000e za mora biti tako dobra ,da ti zaradi tega one tudi glave ne bo dvignil, če bo pa zahtevala 300e bomo pa vsi hoteli še glihati.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  6. #26

    Privzeto

    Citat Veper je objavil: Pokaži objave
    ...Če ti radodajka zaračuna 30000e za mora biti tako dobra ,da ti zaradi tega one tudi glave ne bo dvignil, če bo pa zahtevala 300e bomo pa vsi hoteli še glihati.
    Uh - takšne cene da so?
    No sedaj pa vem, zakaj je toliko Bi-sexualcev! Bi, pa nimajo denarja...

  7. #27

    Privzeto

    Živjo
    zdej je recesija tako da pomoje se da že z marsikatero zmenit za 30€ ne za 300 in ne za 30 000 :D heheheh
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  8. #28

    Privzeto

    Najverjetneje bom nabavil cev Lothar Walther. Direktno od proizvajalca naj bi cena cevi znašala okrog 300 EUR.

Stran 3 od 3 PrvaPrva 123

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •