Stran 7 od 8 PrvaPrva ... 345678 ZadnjiZadnji
Rezultati 61 do 70 od 74

Tema: FUNKCIJA V LD" gojitveni"

  1. #61

    Privzeto

    Ma dej nehajte, ker ste že prav tečni vsi skupaj. Pač plani so takšni kot so, če eni uplenimo več kot drugi, je pač tako. Domov v pojstlo, ali na kavč ti ne bo prišla nobena divjad. Čas za lov si je treba uzeti. Če rajše ležiš doma, pa leži doma pri ženi, samo ne potem udrihat po tistih, ki držimo lovske družine pokonci, da se izpolni plan. Pač eni ne prenesete, da vas lahko mladi nadomestimo in niste več vi tisti, od katerih je odvisno vse. Jamrat ne pomaga, rajši pojdite v gozd ali na prežo, kot sem že napisal, domov na kavč ponavadi ne pride. Pa brez zamere tisti, ki se čutite prizadete.
    Last edited by teohafy; 30. August 2009 at 16:33.

  2. #62
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat kalin je objavil: Pokaži objave
    Mungo čisto prav vam je povedal ,eni ste pač pametni tako da vam pač noben nemore nič povedat niti vam ne sme,kot je meni dejal pero da poda mnenje da se drugi diskoteramo ne pa kot pri tebi da drži tvoje pa pika.eni zagovarjate tako samo zato da so čimveči plani in temu posledično lahko streljate u nedoglet in ste nenasitni.nisi pojedel usega znanja in tudi nimaš usega prav zato ne obešaj svoje poste na zlati klin.hvala za razumevanje.
    Glej kalin lahko se pogovarjamo z argumenti, kulturno. Lahko pa se kar tako počez nekaj obtožujemo in zmerjamo. Samo potem to ne vodi nikamor. Tako da te pozivam, da svoje mnenje utemeljiš z argumenti, ki so kaj težji kot " tako so delali včasih" itd... Jaz poskušam svoje mnenje argumentirati, če ima kdo drugo mnenje mu bom seveda tudi priznal da ima prav, v kolikor bo predstavil argumente, ki držijo. Ne pa, da bo namesto tega udrihal in zmerjal, kot počneš ti, pa še izmišluješ se stvari o ljudeh, ki jih ne poznaš. Malo premisli....
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  3. #63

    Privzeto

    Fantje, hvala za debato. Danes smo imeli sestanek v LD. Prisotnih je bilo presenetljivo veliko lovskih tovarišev. Veste kaj smo sprejeli,: revirni lovec strelja stare srne. Pa to brez kakršnega koli kreganja ali prerekanja. Lovski tovariši v LD hvala ker ste razumeli srž tega problema.

  4. #64

    Privzeto

    To pa je veliko breme in odgovornost.
    Ogromna prisotnost v lovišču skozi vse leto in spremljanje populacije.
    Drugo leto ne boste vsi za to.

    Dober pogled!

    http://www.lovska-zveza.si/ftp/novic..._povzetkov.pdf

  5. #65
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post O Lovcih in lovcih...

    Lp

    Sedaj pa ne vem več kaj pišem in kaj berete, a sem svoje poste še enkrat prebral in ugotovil, da ste spoštovani Slon, Kalin in še kdo popolnoma NEPISMENI, kar s svojim slovničnim skropucalom tudi pridno dokazujete.

    Kdo piše o masovnem pobijanju?

    Je srnjak manj živo bitje kot srna?

    Če bi vama omenil,da so ženske enakopravne moškim bi me "pobila", ker moški smo pa ja nekaj več!!!

    Kdo izpade mesar? V mojih očeh takšni in podobni "pobijači", ki se vam gre le za trofeje!!!

    Kaj se dela in kaj ne, mi ne "filozofirati", ker če bi le malo poznala lovsko zgodovino po 1900 letu, ne bi pisala takšne "oslarije"!!!

    To da so nekateri člani priviligirani je največja sramota ld-jev in temeljni znak lovske zavisti!!!

    To sem vam "tumbal" bogi "nepismeneži", da ne sme biti privilegijev, ne pa o "pobijanju" srn, mladičev, srnjakov, svinj in še kaj...in če bi razni Dumboti vedeli, smo imeli v času mojega gospodarjenja srne nad 18 kg zaščitene in so kršili le "lovci" tvoje branže in ne Lovci, ki jih s tem naslavljam s spoštovanjem!!! Vem pa kje tiči zajec, da si nas napadel, predvsem mene, v FOVŠARIJI, da lovim in da imam uspehe in če bi slučajno poznal divjad in jo znal starostno ocenjevati, bi na stenah moje lovske sobe odkril predvsem trofeje stare divjadi in slabih mlajših osebkov. Zatorej naj ti nekaj zapišem ti posmehljivi ha, ha!!! Sam imaš lahko dva klobuka na glavi, jaz pa rdečo pikčasto kapo, a sem jaz Lovec ti pa le "lovec"!!!

    Nikoli se nisem še drznil koga napasti in vedno sem pisal s spoštovanjem do sogovornika, solovca, a tole je pa izbilo sodu dno...pha da se en ... upa in drzne soditi...tudi to je odraz kje je slovensko lovstvo, zaradi takšnih priviligiranih posameznikov, ki se razglašajo za lovce, a niso vredni zelenega "gvanta"!!!

    Še enkrat! Tisti, ki ste pismeni lahko razberete le to, da se zavzemam za enakopravnost članstva in ne za "pobijanje"...

    No funkcionarji, jutri pa napoči vaš dan!!!

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  6. #66
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post ...

    Lp!

    Aja! Pa, da ne pozabim! Zgrešeno imate kaj je ETIKA in kaj TRADICIJA!!!

    Omaleževati lovce je TRADICIJA slovenskega lovstva in ne ETIKA slovenskega lovca, ki jo tako radi poudarjamo s podpisom etičnega kodeksa!!! Preberite si ga kdaj, da boste vsaj vedeli, kaj zagovarjate in tako poudarjate!!!

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  7. #67
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post ...

    Lp!

    Evo v nečem se pa strinjam s teboj in sem to že večkrat poudaril... Lovec se rodiš in ne postaneš!!! In lov ni šport ampak poslanstvo!!!

    Samo to se moraš ti zavedati in ne samo pisati...

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  8. #68
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post ...

    Lp!

    Pa, da slučajno nepozabite! V hlevu niti ne potrebuješ več bika! Upam, da niso vaši cilji iz ne vem kakšnih vzgibov slični...

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  9. #69

    Privzeto

    Saj zato pa "bik" pride!

  10. #70

    Privzeto

    Janes žav taka ali tako nisem hotel kaj pisat ,potem pa ko sem videl da si ti rekel da ne boš več pa sem se le odločiv kot navaden smrtnik.kar se tiče slovenščine mi je žav rat uporabljam svojo narečje in ponosen sem nan.Kar se tiče etike si jo ti preberi dvestokrat in daj si reči da nisi najbol pameten na svetu.glede žaljivk tvojih in od podobnih je že marsikateremu sodu odbilo dno.da se naj učimo in beremo nihče ni dobil podarjen izpit za lovca tako da smo se morali usi učiti.pa upam da te kod moderatorja počasi zamenjajo ker tvoje delo je drugačno kot pa spametvanje.kar se pa tiče trofej ti jih nisem nidičen samo rat bi te videl še gdaj s kako motiko ali motorko pri delu ne pa samo z puško in trofejo ker tudi to smo lovci da delamo ne da samo forseramo plan in streljamo.drugače pa za tebe nimam več beset ker sem itak prenizek za take kot si ti.hvaga za razumevanje vaše zvišano lovsko veličastvo

Stran 7 od 8 PrvaPrva ... 345678 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •