Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 19 od 19

Tema: PiŠtola 7,62 tt

  1. #11

    Privzeto

    mprimoz to povej ostalim,ki so se narobe izražali pred mano,moj post je bil namerno napisan tako,naslov te teme ni pravilno napisan,ker določeni uprabniki foruma se pač spoznajo na kalibre kolikor se pač spoznajo
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  2. #12
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat denis jež je objavil: Pokaži objave
    mprimoz to povej ostalim,ki so se narobe izražali pred mano,moj post je bil namerno napisan tako,naslov te teme ni pravilno napisan,ker določeni uprabniki foruma se pač spoznajo na kalibre kolikor se pač spoznajo
    He.he, je tako. A na napakah se učimo, zato je tako tudi ostalo. Sedaj, ko ste to lepo pojasnili, pa bom naslov teme, torej Patriotovo napako popravil.

    admin

  3. #13

    Privzeto

    Strelivo 7,62mm Tokarev ( 7,62 TT / 7,62x25 ) s kroglo z delnim plaščem, izdeluje tudi PPU. Verjetno se dobi pri naših trgovcih, ki jih zaradi reklame, ne bi navajal.

  4. #14
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    Hvala, da ste me popravili. Prav sem mislil a narobe napisal.
    Vsem, ki ste se zavzeli in me opozorili, hvala. Lp

    http://sl.wikipedia.org/wiki/7,62x25_Tokarev

  5. #15

    Privzeto

    Še en namig:
    - Lahko uporabljaš tudi strelivo v kalibru 7,63 mm Mauser!

  6. #16
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    Tovariši, ima kdo izkušnje, kako omehčati sprožilec na tt-ejcu.
    lp in dober pogled!

  7. #17

    Privzeto

    Prjatu, par tisoč patronov postreli in bi ti skoraj garantiram ,da bo tudi petelin bolj mehak.

  8. #18

    Privzeto

    Za mehkejši hod sprožilca, je potrebno zmehčati vzmet, ki je v ročaju. Ko jo vzamemo iz pištole, jo nekaj časa prepogibamo in nato toliko poravnamo, da sprožilec, ko sede nanjo, nima "mrtvega hoda".
    Za trdoto samega proženja, moramo prožilni mehanizem razstaviti. Tudi tukaj naletimo na eno kratko ( listnato ) vzmet, ki jo najprej razrahljamo in potem s kleščami bolj zvijemo, kot je bila v osnovi. Zvijemo jo le toliko, da zopet sede na svoje mesto in da služi namenu. Če jo zvijemo preveč, potem kladivce ne zapenja. Lahko se tudi zgodi, da prične pištola "lajati" - streljati rafalno. Če je proženje še vedno trdo, moramo prijeti v roke ( diamantno ) pilo...

  9. #19
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    Hvala za odgovor. Mislim, da bom moral do puškara, ker se bojim, da bom postal "rafalist".
    Lp in dober pogled!

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •