Stran 3 od 11 PrvaPrva 1234567 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 104

Tema: Rws

  1. #21
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    98

    Privzeto

    Mi tudi uporabljamo na kombinirki RWS KS. Je vredu krogla ampak ima eno slabost, da zelo slabo prebija. Isto se je dogajalo s to kroglo tudi v 30-06 kalibru.

  2. #22

    Privzeto

    KS je dokaj mehka krogla v primerjaviz drugimi RWSovimi kroglami. EVO bo sigurno bolje prebijala....

  3. #23

    Privzeto

    Citat Holland je objavil: Pokaži objave
    Mi tudi uporabljamo na kombinirki RWS KS. Je vredu krogla ampak ima eno slabost, da zelo slabo prebija. Isto se je dogajalo s to kroglo tudi v 30-06 kalibru.
    Katere divjadi ne prebije in pod katerimi pogoji? LP
    V kraljestvu Zlatoroga

  4. #24
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    98

    Privzeto

    Malo večjega prašiča ponavadi nikoli ni prebila pri strelu za pleče mislim.

  5. #25
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    804

    Privzeto

    Citat Holland je objavil: Pokaži objave
    Malo večjega prašiča ponavadi nikoli ni prebila pri strelu za pleče mislim.
    Kaj pa potem,ko si ga odrl,če si kroglo najdu,a je bila razbita (na več koščkov),al se samo tolk fejst deformira,da ne prebije?
    nkol ni tok lepo,da neb mogl bit se lepš..
    ..kr neki ..

  6. #26
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    98

    Privzeto

    Ne krogle nisem najdu. Enkrat sem na pogonu z 7x57R na kakih 5m ustrelil mladiča divjega prašiča, zadel sem ga bolj odzadaj pa ga ravno tako ni prebila.

  7. #27

    Privzeto

    Tudi sam sem uporabljal KS 10,5 v kalibru 7x64, streljal sem večinoma srnjad, enega gamsa in jelena, jelena sem ustrelil čez obe plečeti in ga je krogla normalno prebila. Tudi z delovanjem na srnjad sem bil zadovoljen, čeprav večinoma ob idealnem strelu za plečko ni padlo v ognju, ampak v krogu 20 m. Potem pa sem jih zaradi previsoke cene zamenjal z čehom, ker na leto postrelim nekaj škatelj nabojev tudi v tarčo in RWS ni ravno pravšnji za študentski žep

  8. #28

    Privzeto

    teohafy: Za u tarčo ti nabavi svojo municijo, za na žival pa svojo, ker dvomim da na žival postreljaš več kot dve škatli, no še za eno dvomim, ker je to 20 kosov živali. Za tarčo ti priporočam Normo Jakt Match, ki je pakirana po 50 kosov in cena je ista kot za S&B, je pa bolj precizna muncija (je FMJ krogla, ni za na žival).

  9. #29
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    sauer202, tudi jaktmatch ne paše vsaki cevi, na očetovem sako85 dela v kal. 308win grupo 4cm, na mojem sako75 pa skoraj 3cm, tako da sem zelo razočaran.

  10. #30

    Privzeto

    rws, to je pa škoda. Mojemu sauerju in Tikki paše superca, stričevemu Sauerju 9.3x62 tudi super, bivši Tikki Tactical 308 od kolega je tudi super pašalo, tako da hmm, prvič slišim da ne paše....možno pa je no...

Stran 3 od 11 PrvaPrva 1234567 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •