Stran 2 od 11 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 104

Tema: Rws

  1. #11
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    98

    Privzeto

    Opažam, da vas dosti uporablja češko municijo. A je to samo zaradi cene ali je še kakšen drugi razlog, ker precizna ni nevem kako, od krogel sem probal pa samo barnes xlc in nisem biu zelo zadovoljen. Je pa res, da je razlika od kalibra do kalibra in od posamezne živali.

  2. #12

    Privzeto

    Večinoma je cena ja. Večinoma uporabljajo SPCE, ki je najcenejša od vseh.

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Jaz bi jo tudi, pa mi tako trosi, da niti preizkusa nebi naredil( krogla SP) Cena je mikavna.

  4. #14

    Privzeto

    No glede preciznosti SPCE krogle nimam pripomb. Letos na pristreljevanju sem ustrelil 27 krogov. tudi oče jo uporablja v drilingu v kalibru 7x57R in se držijo druga druge. Tako da me čudi Main, da imaš take težave. Sprobaj SPCE. Letos sem streljal s to kroglo tudi na lovski tekmi v trojnem položaju, postrelil sem okoli 120 krogel in res nimam pripomb glede preciznosti. (Zame je dovolj precizno, če je grupa tam okoli 3cm) Se mi pa zdi, da so zadetki takšni, kot si prej misliš, da bodo, če ne zaupaš krogli, tudi ponavadi zadaneš ne dobro...

  5. #15
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    98

    Privzeto

    Mogoče pa jo svoja puška ne prebavlja. Tudi to se zgodi, čeprav sem od večjih že slišal da češka municija ni precizna oziroma ena škatla bo nesla fino druga nikakor tretja pa mogoče spet fino. So pa tudi puške, ki prebavljajo samo češko municijo in nobeno drugo.

  6. #16
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Holland, tudi to sem pomislil. Mogoče bom res probal SPCE.

  7. #17

    Privzeto

    Probaj S&B municijo z kroglama SPCE in SBT (Sierra game king). Meni v 7x57R delujeta odlično. Po preciznosti je SBT pred SPCE.

  8. #18

    Privzeto

    Dvakrat sem naletel, da je češka krogla trosla.
    Prvič je bilo v primeru kalibra 22 hornet, ko smo poiskusili rws ni bilo problemov.
    Drugič je bilo pri 8 x 57js. Tudi tu z rws ni bilo problema.
    Pri ostalih kalibrih 7x65r, 8x57irs in 7x57r nisem nikoli naletel na ta problem.
    Ne vem ali gre v teh primerih za problem serije polnitve, ali pa kar je tudi možno da ni prav vsak patron za vsako puško, neglede ali gre za isti kaliber.
    Dosedaj z ostalimi znamkami : norma, federal, hinterberg, rws nisem imel nikoli problemov zaradi natančnosti streliva.

  9. #19

    Privzeto

    A kdo uporablja RWS KS 10,5g v cal 7x57r ?
    V kraljestvu Zlatoroga

  10. #20

    Privzeto

    Sam sem to kroglo uporabljal nekaj časa nazaj in moram reči da sem bil z njo zadovoljen. Lovil sem predvsem srnjad in pa nekaj malega prašičev. Ko je kolega prodal kombinirko v tem kalibru mi je podaril kar zajeten kup češke municije, tako da sedaj streljam s tem. Ko bo zaloga pošla bom pa verjetno spet na KS 10,5 g.

Stran 2 od 11 PrvaPrva 123456 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •