Stran 4 od 11 PrvaPrva 12345678 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 104

Tema: Rws

  1. #31

    Privzeto

    V kalibru 7x64 ni nobene target municije. Ena škatla gre za divjad + nekaj nabojev za pristrelitev, tako da za lov potrebujem vsaj dve škatli. Sicer mi pa S&B dela zadovoljivo, tako da nevem zakaj bi šel na kaj drugega. Za srnjad je ok, če mi pa pot prekriža jelenko pa bo tudi dobra...:icon_:

  2. #32
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    ma sej se ne sekiram, sam polnim, pa me stane še precej manj kot jaktmatch, poleg tega pa jo lahko uporabljam tako za lov, kot tudi za tarčo:icon_smile:
    Ko mi bo ta zaloga pošla, pa naročim zrna rws dk 10,7g., mogoče že v jeseni:icon_:

  3. #33

    Privzeto

    Jaz sem tudi v postopku nabave opreme za domačico polnit. RWS, kakšne sestavine ti uporabljaš ko polniš za tarčo ter koliko te pride komad?

  4. #34
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Dobiš recepte na ZS

  5. #35
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat sauer202 je objavil: Pokaži objave
    KS je dokaj mehka krogla v primerjaviz drugimi RWSovimi kroglami. EVO bo sigurno bolje prebijala....
    Ne vem od kot ti podatek, da je KS mehka krogla. To je srednje trda, že stara in cenjena krogla. Tudi prašiča lepo prebije med rebri, sicer pa zakaj bi morala prebijati ? Žival pa res ponavadi še malo poteče, tudi srnjad, kar pa ni vedno, odvisno od zadetka. Ko sem jo našel v hrbtenici merjasca je bil zadnji del krogle še vedno cel in nedeformiran. Zelo primerna za repetirke, ker se druge krogle s svinčeno konico hitro deformirajo, kar pa ni dobro za dolge strele. Toliko o tej kvalitetni krogli. Mogoče vas bolj moti visoka cena .

  6. #36

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Ne vem od kot ti podatek, da je KS mehka krogla. To je srednje trda, že stara in cenjena krogla. Tudi prašiča lepo prebije med rebri, sicer pa zakaj bi morala prebijati ? Žival pa res ponavadi še malo poteče, tudi srnjad, kar pa ni vedno, odvisno od zadetka. Ko sem jo našel v hrbtenici merjasca je bil zadnji del krogle še vedno cel in nedeformiran. Zelo primerna za repetirke, ker se druge krogle s svinčeno konico hitro deformirajo, kar pa ni dobro za dolge strele. Toliko o tej kvalitetni krogli. Mogoče vas bolj moti visoka cena .
    Zame je KS mehka krogla.Če imaš srečo in zadeneš vejico pred tarčo si zmagal Vse kar sem strelal, ni prebijalo. Govorim za večjo divjad D.prašiči nad 40 kg, jelenjad......, je pa res da divjad ni naredila veliko od nastrela.

    lp

  7. #37

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Ne vem od kot ti podatek, da je KS mehka krogla. To je srednje trda, že stara in cenjena krogla. Tudi prašiča lepo prebije med rebri, sicer pa zakaj bi morala prebijati ? Žival pa res ponavadi še malo poteče, tudi srnjad, kar pa ni vedno, odvisno od zadetka. Ko sem jo našel v hrbtenici merjasca je bil zadnji del krogle še vedno cel in nedeformiran. Zelo primerna za repetirke, ker se druge krogle s svinčeno konico hitro deformirajo, kar pa ni dobro za dolge strele. Toliko o tej kvalitetni krogli. Mogoče vas bolj moti visoka cena .
    Mene, ki zagovarjam EVO, naj bi motila cena KS? Se šališ mogoče?
    In ja, zame je KS tudi med mehkejšimi RWS kroglami, kakor pravi kolega trma.

  8. #38
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    98

    Privzeto

    Kolko pa stane EVO? Preko 3 evre?

  9. #39
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    na Koroškem se ga dobi za okrog 2.5e(308win), prav tako ima podobno ceno trgovec iz NM na A.:icon_smile:

  10. #40
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    98

    Privzeto

    Pol pa ni tako drag. Jst sm pr nas na Goriškem za H-mantel dal 2.95.

Stran 4 od 11 PrvaPrva 12345678 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •