Stran 10 od 11 PrvaPrva ... 67891011 ZadnjiZadnji
Rezultati 91 do 100 od 104

Tema: Rws

  1. #91
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    98

    Privzeto

    Ja saj 0,9g je lažja od evolutiona ampak ima precej več energije. Mislim pa da 12,1g je že kar težka krogla, če primerjaš s kalibri 7 in 30 so razlike že kakšen gram. Tako, da moj glas gre še vedno H-mantlu, pa ne, da ga samo jaz zagovarjam ampak je na tržišču z manjšimi spremembami že nekaj desetletij in še vedno spada v vrh med kroglami. Enako mnenje imam o kalibru 8x57 ko govorimo o kalibrih.
    Zavedajmo se, da smo tudi ljudje samo uporabniki našega prelepega planeta ne pa njegovi lastniki!

  2. #92
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Z EVO 13g v kalibru 8x57IS (štuc) strelja vso visoko divjad (srnjad, prašiče, jelenjad,...) kolega v sosednjem lovišču. Z njo je izredno zadovoljen in je rekel, da je ne menja. Je pa res, da je precej draga. Žal ima vse svojo ceno... Čeprav tudi veliko cenejša municija opravi svoje delo...

  3. #93
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tržič
    Prispevki
    288

    Privzeto

    Holland, kaj pa meso! A ostane kaj od njega?

  4. #94
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    98

    Privzeto

    Zaenkrat mi še čisto nič ni razbilo. Zakaj pa sprašuješ? A imaš kakšne slabe izkušnje?
    Zavedajmo se, da smo tudi ljudje samo uporabniki našega prelepega planeta ne pa njegovi lastniki!

  5. #95
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tržič
    Prispevki
    288

    Privzeto

    Ne, informativno me zanima! Nisem še uporabljal 8x57 kalibra in sedaj imam puško, pa moram še eno pametno municijo naštimat.
    Čeha ne bi, ravno tako ne PP, zato malo gledam RWS in normo.
    Pa ne prosim zdej začet debate, da so čehi čist OK.

    H-mantel pa ne poznam, tudi pri nas nobeden ne uporablja te krogle, zato mal bolj najedam!

    LZ
    Grega

  6. #96
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    98

    Privzeto

    Pri nas pa nekaj lovcev uporablja to municijo v glavnem v kalibru 8x57 in 7x64 in so z njo vsi zadovoljni. Kar sem jaz z njo uplenil je bila luknjica noter in luknjica ven. Mogoče bi malo več škode naredila pri strelu kakšne srnjadi v vrat, ker je krogla narejena tako, da se en del razleti.
    Zavedajmo se, da smo tudi ljudje samo uporabniki našega prelepega planeta ne pa njegovi lastniki!

  7. #97

    Privzeto

    Citat GregaK je objavil: Pokaži objave
    Ne, informativno me zanima! Nisem še uporabljal 8x57 kalibra in sedaj imam puško, pa moram še eno pametno municijo naštimat.
    Čeha ne bi, ravno tako ne PP, zato malo gledam RWS in normo.
    Pa ne prosim zdej začet debate, da so čehi čist OK.

    H-mantel pa ne poznam, tudi pri nas nobeden ne uporablja te krogle, zato mal bolj najedam!

    LZ
    Grega
    Če se boš odločil za Normo ali Rws bo odločitev odlična in ti ne bo žal. Obe sta super!

  8. #98

    Privzeto

    Ali kdo uporablja municijo RWS evolution green ?

  9. #99

    Privzeto

    Citat .243 Win. je objavil: Pokaži objave
    Ali kdo uporablja municijo RWS evolution green ?
    Predraga. Je pa dobra. Namesto svinca ima trdi kositer, ki se zdrobi. Kot bakrova zlitina pri LOS krogli npr. Zadnji del vedno prebije. Videl sem prestrelno rano z 30-06. Podpludbe in premer kot z monolitnimi.
    Last edited by alojz1; 13. January 2014 at 11:54.

  10. #100

    Privzeto

    Zanima me tisti, ki sami polnite, kje je nabavljate RWS krogle? Pri naših trgovcih je bolj okrnjena ponudba?

Stran 10 od 11 PrvaPrva ... 67891011 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •