Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 19 od 19

Tema: 1.000 metrov

  1. #11
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    sauer kr poskusi pa bos potem povedal.tele nasi strelci so pa en dan prej,nazigaval v prostor priblizno 20x20m ki je namenjen za avtomatske bombomete zolje in podobno kjer je notri pesek v eno palco,da so imeli frajerji ze na tekmi nastrljene puske in ker jih je spusto tja 30kom je bil bol pri dnu porabljenega strliva.sej nisem reko da so te puske ki jih omenjas slabe puske.Tako da recimo prvi strel z kalibra 7.62 na tako daljavo bla bla bla z m76 pa se vecji bla bla bla:icon_:

  2. #12
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    sauer pa da nebo pomote ne govorimo o sposobnosti orozja.ampak o balistiki do 1km je potrebno kar nekaj racunanja veter gravitacija ozracje nadmorska visina in podobna jajca,1x1m tarco bi ze zadel samo vazno je da krogla prileti not ne pa da 10m prej dol pade.kot opisujes ti ti daljinomer en **** pomaga sej daljina je itak znana...........
    pa resno neda se mi o tem ce ne vrjames poskusi,predlagam pa ti da rabis poln avto municije.aja pa ce bos hiter bos videl kam si zadel saj krogla do tja rabi 2sek.

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Lej ni nč bla bla bla, ker sem jaz streljal, ko sem v MB služil "tabornike". Daljnogled sem si pa sam naštimal (z odpiračem za konzerve), ker mi je puškar "strokovno" pristrelil puško, da je nesla na 100m v spodnji rob tarče, ni mi pa hotel pustiti izvijača, da bi sam popravil.
    Pri streljanju na 100, 200, 300..., 900 metrov sem porabil 9 od 16 nabojev za 9 tarč, ostale sem porabil pa za sosedove tarče po zaključku.

  4. #14

    Privzeto

    Mišica če je to res kar pišeš si eden najboljših (ostro)strelcev v državi to upam trditi v 1m x1m na 500m z M76 ponovljivo je več kot odličen rezultat

  5. #15
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    posavje
    Prispevki
    481

    Privzeto

    misica lepo te prosim kje si pa streljal pri nabornikih na 900m ne seri no.na lipah se strelja samo z tezkimi mitraljezi 12.7mm avtomatskimi bombometi 40mm protiletalskimi topi 25mm in 20mm zoljami maljutkami fagoti,in ponovem z snajperji 12.7 in 8.7x70.in kdaj pa kdaj dobijo te civilni snajperisti strlisce v uporabo.tako da vec kot 450m nevrjamem da si streljal ce si pa povej kje je to blo.mocno pa dvomim da si z optiko 4x24 sploh videl dobro do 900m in se aluminjasta montaza je gor tako da tisto kar plapola levo in desno ob strelih.mocno dvomim

  6. #16
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Radvanje v MB - 1997.

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    81

    Privzeto

    Tako nekako naj bi v soboto zgedalo ?!

    http://www.youtube.com/watch?v=VX4aq...eature=related

  8. #18
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    A lahko kdo še s kako podrobnostjo pride na dan glede sobote, ker par korošcev nas ta disciplina zanima, če smo zadevali na 1.5km mislim da bomo tut na 1km:icon_smile:

  9. #19

    Privzeto

    Tukaj se lahko kontaktira z organizatorjem:
    070 734 625 ( Rajko )
    ru.les@siol.net

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •