Rezultati 1 do 10 od 27

Tema: Državno prvenstvo o oponašanju jelenjega ruka

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    407

    Privzeto Državno prvenstvo o oponašanju jelenjega ruka

    Ali se bo kdo od vas jutri udeležil državnega prvenstva o uponašanju jelenjega ruka pri gradu Snežnik v Loški dolini?
    Sicer je napovedano slabo vreme, vsekakor če bo kdo šel bi prosil za kakšno fotko in komentar. Jaz sem si želel udeležbe, vendar mi službene obveznosti ne dovolijo.

  2. #2
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Prvenstvo ne bo pri gradu Snežnik, torej na Zagradnih njivah, temveč v Kulturnem domu v Starem trgu pri Ložu.
    Tako sem na željo enega od organizatorjev tudi objavil na straneh: http://www.forum-lov.org/index.php?o...=623&Itemid=53

    Seveda pa na spletnih straneh LZS: http://www.lovska-zveza.si/default.aspx?MenuID=2 niso sposobni spremembe objaviti.
    Še tisti, ki se bodo v tem vremenu pripeljali do gradu bodo "veselo" obračali in sledili plakatom nazaj v smer od koder so prišli in zamujali.

    Bom poslikal in mogoče celo posnel video.

    Zanimivo je, da spletne strani LZS ali zadolženi v strokovnih službah še 4 ure pred začetkom niso sposobni ažurno izpeljati objave te spremembe. Spet črna pika!
    Očitno so spletne strani LZS le zaradi lepšega in ne za dejansko obveščanje članov. Kot lovci nismo vredni zapisnikov sej nekaterih od komisij LZS, bomo spet vredni zgolj preusmerjanja in ne pravočasnih in točnih informacij.

  3. #3
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Vedno večkrat se spomnim Kropetoveh besed na okrogli mizi ko je dejal ,da bi bilo veliko lažje in predvsem veliko kvalitetnejše vodenje LZS,če bi bilo v upravnem odboru samo pet Lovcev in ne množica ljudi , ki so tam samo zaradi tega da so tam

    No da se vrnemo k državnem prvenstvu v oponašanju jelena. Vse je pripravljeno in to lahko trdim,saj smo oder pripravljali kar štirje forumaši in en ne forumaš,vsi pa člani LD Lož-stari trg. Z izjemo Veperčka ,ki pa je tako in tako vedno zraven in ko bo dovol star bo tudi on član te LD.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  4. #4
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    319

    Privzeto

    Pravis da bo sel po očetovih stopinjah!:icon_:

  5. #5
    Član od
    Jun 2010
    Prispevki
    298

    Privzeto črna pika na račun LZS

    veper,se strinjam steboj,da postaja LZS ,čedalje bolj glomazna in je že skoraj kot ministrstvo.Ima že toliko notranjih aktov,da ji res lahko zavida vsak državni organ.zapisniki,se objavljajo z zakasnitvijo in če povem,da je moja LD podala predlog za odlikovanje,eno leto ne duha ne sluha,potem pa na intervencije je dobil kar dve.
    Morda kdo ve,koliko je zaposljivih na LZS?

  6. #6

    Privzeto

    Ker gre za informacije javnega značaja, ti te podatke mora dati direktor strokovne službe LZS. Pokliči ga in zaželjene podatke boš dobil iz prve roke.
    Lp
    MilanK
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  7. #7

    Privzeto

    [QUOTE=zoran26
    Morda kdo ve,koliko je zaposljivih na LZS?[/QUOTE]
    _________

    Koliko je na LZS zaposlenih ti lahko pove direktor strokovne službe LZS in seveda ni nobena skrivnost.

    Koliko pa jih je tam resnično zaposljivih, pa ti ne bo uspelo nikoli izvedeti, ker je to zagotovo ena največjih in skrbno varovanih skrivnosti naše drage lovske organizacije.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •