Stran 2 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 54

Tema: Tožba ZLD-ja

  1. #11

    Privzeto

    Sem na tvoji strani in če le lahko, ti bom odpral kakšna vrata. Take svinjarije tudi meni pošteno najedajo živce. Pa ni čudno, da je tudi šef zadnje čase kar zajedljiv, upravičeno !!

  2. #12

    Privzeto

    Danes je minilo 80 dni odkar sem pritožil na LZS.Pritožbo sem naslovil na:
    - strelsko komisijo
    - na komisijo za etični kodeks,
    - upravnemu odboru LZS.
    - TOV. PREDSEDNIKU KROPETU.
    Danes sem bil šestič na sedežu LZS in niti eden nič ne ve. Sploh nimam nobene informacije kaj se dogaja z mojo pritožbo.

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    348

    Privzeto

    ne se čudit ???
    Saj sploh ne vedo kaj delajo, če sploh kaj delajo.
    če pogledaš na spletne strani, zadnjih 8 mesecev ne delajo NIČ. Saj ni nobenega zapisnika (novega namreč) razno raznih komisij.
    Žal zopet stara zgodba. modreci modrujejo, modrujejo...

    LP!

  4. #14

    Privzeto

    Sploh nevem kaj naj še naredim, da bi se kolesje zavrtelo. Mislim da bom posegel po drastičnemu ukrepu in bom dal na kocko svoje zdravje.Druge možnosti ne vidim.

  5. #15
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Sploh nevem kaj naj še naredim, da bi se kolesje zavrtelo. Mislim da bom posegel po drastičnemu ukrepu in bom dal na kocko svoje zdravje.Druge možnosti ne vidim.
    80 dni? Kaj imajo strokovne službe 80 dni letnega dopusta ali pa se nekdo norca dela?!
    Pero, glede na to, da je minilo toliko časa, bi po mojem mnenju lahko materijo dal v javnost. V članek na naših straneh.
    Skopiraj, oz. poskeniraj vse materiale in mi pošlji, pa objavimo članek pod tvojim imenom. Dodaš lahko še svoj tekst.
    Če nič drugega, bi zaslužil vsaj odgovor, da so tvoje pritožbe sprejete in kaj se bo naprej dogajalo.
    Svojega zdravja pa ne zastavljaj, ker tega enostavno niso vredni. Kot sledim zadnje čase, se v Novomeškem ZLD-ju dogaja marsikaj, kar bi bilo nujno krepko prevetriti.

  6. #16
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    ZLD ima predsednika ,ki s svojim premoženjem menda stoji za svojimi odločitvami. No vsaj tako bi moralo biti saj v vseh klubih,društvih itd je tako. Pa ga povprašaj če se tega zaveda.Namreč ko bo tožbo po toliko in toliko letih izgubil bo potrebno plačati račune za stroške pravde in potem še za tisti del ko ga boš ti tožil za vse kar ti bo padlo na pamet. V glavnem dober odvetnik je sposoben nekoga sleči do gat ,gate pa mu dati v najem za dobro najemnino.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  7. #17

    Privzeto

    Glejta veper in zr7, lepo vaju prosim pridita v nedeljo na našo tekmo, in verjemita da si bom vzel toliko časa da vama vse razložim in vama dam dokumentacijo.
    Sploh pa ne vem kako se naj obnašam ker se bliža že drugo državno prvenstvo, to je na bežečega merjasca. Naj se prijavim , bomo imeli spet probleme kot lani, ej čist sem zbegan!!!!!!

  8. #18
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Hej nehaj se smilit sam sebiKitajci pravijo da če hočeš bit srečen en dan pojdi v bordel ,če hočeš bit srečen en mesec se oženi ,če pa hočeš biti srečen celo življenje postani ribič Torej namesto na tekmo pojdi na jago in bo bolje. V nedeljo me skoraj sigurno ne bo ker imam druge obveznosti ampak nikoli ne reci nikoli in mogoče??
    Ostri Pero vem da ti je prvo v življenju zmagovati na strwelskih tekmah ,vendar me zanima če si že kdaj v življenju pogledal tudi skozi okno in ne samo skozi vrata?? Veš hudo lepo je namreč da veš tudi to kako nastane kopito puške.Veš najprej zraste drevo ki doseže določeno starost in kvaliteto,medtem ko v njegovi krošnji gnezdijo ptice in s svojimi plodovi hrani gozdne živali kot so....in nato pridejo strokovnjaki ki ugotovijo ali je že za sečnjo pa potem naredijo do drevesa vlako z traktorjem.Ja traktorje pa izdelujejo tako in tako. No ko drevo pade pod rezilom motorne žage sekača ki ima doma čudovito sestro ki je godna za ženit in vredna vsakega greha. pride traktor in odvleče deblo na depo ,kjer ga naložijo na transporter in ..............zgodba se konča nekje na strelišču na Trebeljnem kjer naš Ostri Pero krepko stisne kopito puške k licu in zgreši odločilnega goloba na razstreljevanju. Namesto da bi se zasmejal in pomislil na večerni sprehod z sekačevo sestro pa se zgrbi ,ponikne v kot in obupava sam nad sabo in nad celim svetom zaradi zamujene priložnosti zmagati na tekmi kjer se mimogrede dogajo toliko drugih pomembnih reči kot je naprimer pogovor med prijatelji in malo lovske latinščine pa kulinarika in kaj jaz vem kaj še.
    Ostri Pero bova to razpredla ob prvi priliki za obloženo mizo in obkrožena z lovskimi tovariši velja??
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  9. #19
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Pero, poglej na ZS!

    LP

  10. #20

    Privzeto



    ...Veper, ti bi moral pisati "žalne" govore za ohceti...

Stran 2 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •