Stran 1 od 6 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 54

Tema: Tožba ZLD-ja

  1. #1

    Privzeto Tožba ZLD-ja

    Forumovci, pošlušajte tole. Danes sem dobil priporočeno pošto iz ZLD-ja, da me bodo sodno preganjali ker sem se upal oglasiti in opozoriti na nepravilnosti pri izpeljavi lige za izbiro ekipe za prvenstvo LZS.

  2. #2
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Ta vaš ZLD jevski konec je nekaj posebnega.
    Premisli kako in kaj je z javnim objavljanjem materije, ki jo dobiš.
    Jaz bi to z veseljem objavljal na straneh, da se javno vidi, kaj si nekateri večni funkcionarji privoščijo.
    Skratka, smo ti na voljo in seveda navijamo zate.
    Obtožba je pa itak... ne vem kako bi se omikano izrazil, ker mi prihajajo na misel prehudi izrazi, lahko ekran poči.

  3. #3
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Sicer pa res ne vem, kaj se greste. Dajte vendar še drugim, manj sposobnim strelcem možnost. Saj vendar ves čas zmagujete po tekmah širom Slovenije

  4. #4

    Privzeto

    Jutri grem na sedež LZS v Ljubljano, da vidim kaj lahko storijo, potem pa vlečem poteze izven LZS-ja.

  5. #5
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Pa še resno.

    ZLDji očitno spet dobivajo zalet. S tem mislim tiste polne starih večnih funkcionarjev. Obljube sedanjega vodstva LZS, da bo uredilo razmere kar se tiče legitimnosti in zakonitosti pravil in občnih zborov ter s tem seveda tudi volitev, so izgleda ali pozabljene ali povožene.
    Sprejemajo se razna pravila ki vtikajo nos tja kjer nimajo podlage in vlagajo se obtožbe s kakršno nas seznanja Pero.
    Manire prejšnjega prav tako virtualnega vodstva se počasi a vztrajno vračajo.
    Hvala za tako LZS!!!
    100 dni, ko se novo vodstvo ne kritizira, je že nekajkrat mimo!

  6. #6
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Jutri grem na sedež LZS v Ljubljano, da vidim kaj lahko storijo, potem pa vlečem poteze izven LZS-ja.
    Vse najboljše želje!

  7. #7

    Privzeto

    Prjatu da ti še to povem SPLOH NISMO V ZLD-ju.

  8. #8
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Prjatu da ti še to povem SPLOH NISMO V ZLD-ju.
    A celo to si upate?!!!
    Ja potlej je pa skrajni čas da se enga štrafa.:icon_:

  9. #9
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Ostri Pero da ne boš pozabil ponudbe o javnem objavljanju poteka dogodkov .Vse kopiraj in shrani na varno.predvsem se zavedaj da te sodno preganjajo z tvojim denarjem ,ker svojega pač nimajo ,ker ga ne služijo in ker na ustvarjajo nič. Torej živijo tudi na tvojih plečih in morali bi delati v tvoje dobro in ne svoje.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  10. #10

    Privzeto

    Hvala za vse informacije. Izredno rad bi prišel zadevi do dna, zato sem pripravljen izpostaviti tudi svoje ime čeprav vem da bom popluvan z vseh koncev in krajev.

Stran 1 od 6 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •