Stran 4 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 54

Tema: Tožba ZLD-ja

  1. #31
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Pero, proti temu imate močno orožje. Svoje strelske sposobnosti s katerimi dokažete, da ste najboljši. Preko tega ne morejo!

  2. #32

    Privzeto

    Tega našega strelskega bi morali odstavit,kot tudi del oseb v vodstu ,za strelskega pa dati našega Perota ,če čmo da bo v Novomeškem koncu kaj od strelstva.Mam občutek, da obstoječi strelski referent niti ne ve kaj je trap,možno pa da se razume na pištole ker jih forsira!
    lp

  3. #33

    Privzeto

    Zajec verjemi da bo tudi na dolenjskem nekoč posijalo sonce.Upam da ne bom izgubil vso energijo za kreganje z mlini na veter.

  4. #34
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Zajec verjemi da bo tudi na dolenjskem nekoč posijalo sonce.Upam da ne bom izgubil vso energijo za kreganje z mlini na veter.
    Zdrži do naslednje forumske tekme. Te bomo napojili in nafutrali, pa boš dober še za eno leto.
    Seveda te bomo spet napacali v tekmi, oz. bomo to naročili kakšnemu mladoletniku

    LP

    P.S.: Oglas se kaj na kofe!

  5. #35

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Zdrži do naslednje forumske tekme. Te bomo napojili in nafutrali, pa boš dober še za eno leto.
    Seveda te bomo spet napacali v tekmi, oz. bomo to naročili kakšnemu mladoletniku

    LP

    P.S.: Oglas se kaj na kofe!
    Na, pa imam. Komaj sem vepra pomiril glede krke me že tlači mora v obliki zr7. Fantje tudi "Pero ma vas rad". Sedaj mi pa res ne preostane drugega kot da zmagam, he-he-he. Zato imam rad tale forum, da niso samo resne zadeve, ampak se tudi pohecamo.

  6. #36
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Pero ZR7 se ni nič hecal ampak smrtno resno mislil,da te bomo pred tekmo napojili in nahranili kot odojka. Ostali bomo seveda z požrtijo počakali toliko časa da odstreljamo svoje discipline.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  7. #37

    Privzeto Izbirne tekme 2010

    Fantje za danes toliko. Spet so nas nategnili ko "malu žvaku". Imeli smo 3 redne tekme ki so se štele v ligo za volilni okoliš, ki da ekipo za državno. Vse 3 sem zmagal, pa ostal brez pokala za volilni okoliš, oz. jih sploh delili niso. Za volilni okoliš so se iz naše ekipe kvalificirali 1. 3. in 5. Vidite koliko velja lanski dogovor med podpredsednikom Kurnikom, predsednikom strelske komisije Brainterbergerjem, Kesnikom kot predstavniki LZS, mano in strelskim referentom, ter "strokovnim" tajnikom.Naredili so tekmo mimo vseh pravil in kar je še najbolj bodlo v oči je ta isti tajnik pred 30 strelci naglas dejal da " ZAME PA NOBEN PRAVILNIK NE VELJA". Kje ste sedaj tisti zagovorniki, ki tako poveličujete ZLD-je.

  8. #38

    Privzeto

    Pero,"nka se na jezej",sj veš,da se na zvezi radi kitijo z usesortami NEZASLUŽENIMI kolajnami,pa so si tebi namenjene "pretajal" in si nardil zlate čekane. Tebi pa vse čestitke za rezultat!
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  9. #39
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Mene pa zanima, kolikšna so sredstva, ki jih LZS nameni za te izbirne tekme v volilnih okoliših in kako se ta sredstva porabijo?
    Popolnoma jasno je, da smejo ta sredstva biti porabljena zgolj in samo za potrebe izvedb teh izbirnih tekem.
    Malo sem v dvomih, da so se ZLDji glede tega povsod obnašali po pričakovanjih, pa bi bilo fino, če bi mi kdo te dvome razblinil.

  10. #40
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Pero predstavljaj si samo moralo človeka ,ki dobro ve da si ni pristreljal prvenstva pa bo vseeno streljal na državnem. Mene bi bilo sram do obisti in bi svoj nastop zavrnil.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

Stran 4 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •