Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 40

Tema: Odvzem orožja

  1. #11
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat denis jež je objavil: Pokaži objave
    Se pravi lahko upleniš, ustreliš divjad tik ob cesti,samo da ne smeš stat na cesti?
    Ker ob ni na, mislim da je temu tako.

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Bankina se šteje v javno površino? Kaj pa makadamska cesta?

  3. #13
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Za konkretne primere bi se jaz držal tegale:

    "(4) Lovne in nelovne površine se določijo v katastru lovsko upravljavskega območja, lovišča in lovišča s posebnim namenom. "
    Seveda je potrebno to karto imeti in jo razdeliti lovcem.
    Le zakaj me to na našo LD spominja?

  4. #14

    Privzeto

    Tudi mene zanima, kaj bo iz tega. Imel je pač smolo, da je srečal najbolj "zagriženega" policaja, ki marsikdaj vzame pravico v svoje roke, tudi tako, da si včasih kaj izmisli. Težava je v tem, da še nihče ni nikoli vložil pritožbe in predal problema pravnikom, ampak je vsak tiho sprejel, kar si je pač ta idi... izmislil. Tudi kolegi policaji ga ne marajo. Sam mu ne bi izročil orožja, ampak bi pot po pogovoru nadaljeval po stezi, pa naj me lovi in z silo odvzame orožje. Policaj je velik 165 in ima 50 kg, pa naj kliče okrepitve in specialce, če hoče Bil pa je sam, ni poslikal zadeve, edini problem je, da je kolega podpisal zapisnik, vendar se lahko tudi to izpodbija, ne? Bil pa je tudi več kot 5 metrov oddaljen od ceste, tako da vse pade že na tem. Upam, da si bo poiskal pravno pomoč in da se bo vodstvo naše LD ustrezno odzvalo, ampak kakor kaže sedaj mislim, da ne bo kaj dosti iz tega.

  5. #15

    Privzeto

    No ta policaj je prej nekaj leti odvzel puško tovarišu, ki jo je v fotroli prevažal na zadnjih sedežih, ker bi naj morala biti v prtljažniku, na nevidnem mestu!!??
    Tudi takrat, se je plačala kazen in ni bilo nič iz tega, ker je tisti lovec bil pač neveden in preprost starec, navajen tega,da ima policaj pač prav in je sprejel kazen.

  6. #16
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Če gre res za enega in istega policaja, ki prekoračuje pooblastila na istem področju, torej na področju iste LD, bi se njeno vodstvo moralo odzvati!
    Za pomoč se lahko obrnejo tudi na LZS, saj zato jih imamo. Tam celo policiste na najvišjih mestih.
    Tukaj gre za sum sramotnega obnašanja in odnosa med skupinami ljudi, v katerih sta oba, tako predsednik kot podpredsednik in prepričan sem, da bi bilo prav, da ukrepata!
    Ni dovolj, da samo jaz tu brišem nestrpne izjave napram policistom, potrebno je tudi poskrbeti, da oni med seboj umirjajo nestrpneže.

    Torej da ponovim, predlagam seznanitev vodstva LZS s to situacijo.

    LP

  7. #17

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Ni dovolj, da samo jaz tu brišem nestrpne izjave napram policistom, potrebno je tudi poskrbeti, da oni med seboj umirjajo nestrpneže.
    LP
    Šefe, kaj to pomeni da si že toliko jezen tudi ti, da boš hmalu dopustil take izjave? :icon_::icon_::icon_:

  8. #18
    ZR7 Guest

    Privzeto

    Citat sauer202 je objavil: Pokaži objave
    Šefe, kaj to pomeni da si že toliko jezen tudi ti, da boš hmalu dopustil take izjave? :icon_::icon_::icon_:
    To pomeni, da žaljenje ne pomaga nič, kvečjemu otežuje.
    Potrebna je osnovana in trda kritika izražena na dostojen način. le tako bomo nekaj dosegli, kar j e tudi namen.
    Sproščanje sovražnih in žaljivih čustev na tem forumu nima mesta.

  9. #19

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    To pomeni, da žaljenje ne pomaga nič, kvečjemu otežuje.
    Potrebna je osnovana in trda kritika izražena na dostojen način. le tako bomo nekaj dosegli, kar j e tudi namen.
    Sproščanje sovražnih in žaljivih čustev na tem forumu nima mesta.
    Mnja, sej se res proba zadržat človek, in glede na to, da me označuješ kot povratnika, ko mi nabijaš točke, bi use kaj drugega lahko mirno sprejel in bil tiho, sam ko pridejo pa taplavi vmes in delajo nedolžnim krivico, pa človek popeni veš.
    Bom dal en lep primer, ki je poleg vsega iz mojega kraja in tudi resničen:
    Mene so kepi beknili zaradi kršenja avtorskih pravic (recimo da sem presnel par CDjev ). Ok. Gre lepo postopek in vse, sodišče, sicer samo pogojna, ampak kazen je.
    Enga džankija so pa prijeli, ker je preprodajal heroin, na koncu pa so ga spustili, češ da "preživlja mamo". Dobesedno tako je bilo.
    In evoti, taka je pravica pri nas.

  10. #20

    Privzeto

    Citat ZR7 je objavil: Pokaži objave
    Če gre res za enega in istega policaja, ki prekoračuje pooblastila na istem področju, torej na področju iste LD, bi se njeno vodstvo moralo odzvati!
    Za pomoč se lahko obrnejo tudi na LZS, saj zato jih imamo. Tam celo policiste na najvišjih mestih.
    Tukaj gre za sum sramotnega obnašanja in odnosa med skupinami ljudi, v katerih sta oba, tako predsednik kot podpredsednik in prepričan sem, da bi bilo prav, da ukrepata!
    Ni dovolj, da samo jaz tu brišem nestrpne izjave napram policistom, potrebno je tudi poskrbeti, da oni med seboj umirjajo nestrpneže.

    Torej da ponovim, predlagam seznanitev vodstva LZS s to situacijo.

    LP
    To pot pa se tudi jaz ne morem zadržati. Nobenega ne jemljem v bran, vendar ima vsaka palica dva konca. Mar je lovec povedal pravo zgodbo? Ali je bilo vse res tako čisto, kot je napisal teohafy. Žal so izkušnje tudi drugačne, kot se je izkazalo kasneje.
    Prav, te poste bosta prejela podpredsednik in predsednik LZS, zagotavljam.

Stran 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •