Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 23

Tema: Nabojnik za Zastavo

  1. #11
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Pametna ideja :icon_smile:



    se mi pa zdi da paše tud v kranjske karabine,z malo dodelave bi pomoje šlo tud v ostale

  2. #12
    Član od
    Jun 2010
    Prispevki
    298

    Thumbs down nabojniki..

    ja te nabojnike je delal kolega iz Izole, ki ga žal pokojni.Tudi sam jih imam za cal.8X57JS,
    Nisem več zadovoljen z njimi,ker se plastika z leti očitno spremeni in se naboji včasih ob hitrem polnjenju postavijo navpično,tako,da prihaja do zastoja,

  3. #13

    Privzeto

    Joj, škoda. Samo ni pa prav dolgo pokojni, kajti jaz sem nedolgo nazaj z njim govoril, ravno o nabojnikih.
    Če bi jih še kdo izdeloval bi bilo najbrž kar nekaj povpraševanja. Orodje ja pa najbrž še ostalo.

  4. #14
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Citat zoran26 je objavil: Pokaži objave
    ja te nabojnike je delal kolega iz Izole, ki ga žal pokojni.Tudi sam jih imam za cal.8X57JS,
    Nisem več zadovoljen z njimi,ker se plastika z leti očitno spremeni in se naboji včasih ob hitrem polnjenju postavijo navpično,tako,da prihaja do zastoja,
    Točno tako, bili so problemi......

  5. #15

    Privzeto

    Čist tak ob strani, tako stvar ti iz pleha nardi povprečen ključavničar. LP L
    Ni vsak sovražnik, ki te v drek porine in ni vsak prijatl, ki te z dreka vleče.

  6. #16
    Član od
    Jun 2010
    Prispevki
    298

    Thumbs down nabojniki..

    Jazbec,
    bil je član naše LD in je pokojni že nekaj let.To kar je bilo pred leti reklamirano v Lovcu je njegovo.Morda je še kje kdo,vendar od takrat nisem tega zasledil.

  7. #17
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat luka je objavil: Pokaži objave
    Čist tak ob strani, tako stvar ti iz pleha nardi povprečen ključavničar. LP L
    Poznaš katerega, ki to dela? Koliko €?

  8. #18

    Privzeto

    Jaz pa ne vem zakaj hočete kar v redu magacin zamenjati z snemljivim.

  9. #19
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Hitreje se sprazne puška ko je konec lova,hitreje se nafila spet puška.Naboji so ločeni od puške med transportom.In seveda prideta prav dva nabojnika če si na lovu kjer je veliko d. prašičev.

  10. #20

    Privzeto

    Če polniš le dva naboja je problem rešen. Količina izstreljenih nabojev ni vedno pogoj za uplenitev. Potem so tisti z prelamačami na prašičji jagi pravi reveži. Pa vsi vemo, da ni tako.
    Mislim, da smo to že enkrat premleli.
    Last edited by alojz1; 1. December 2010 at 19:53.

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •