Stran 39 od 47 PrvaPrva ... 29353637383940414243 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 381 do 390 od 467

Tema: Prosti komentarji

  1. #381

    Privzeto

    Lovca najverjetneje dobivaš zato, ker tajnik ali informatik nista še v Lisjaku označila, da si bivši član. Če nisi podal odstopne izjave in samo članarine nisi še do sedaj poravnal pa dvomim, da te bodo kar takoj po pretečenem roku izključili... No drugih detajlov nečlani tvoje LD ne moremo vedeti.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  2. #382

    Privzeto

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    ____


    Tako, da sem sedaj res že kar malo v dvomih v kateri osebi naj še napišem kak prispevek.
    Kar v prvi osebe ednine in kot član zelene bratovščine. Še vedno upam, da so ti položnico pozabili poslati ali pa je zatajila Pošta.

  3. #383

    Privzeto

    Priznam, da so me fantje moje LD sedaj postavili malce na levo nogo tako, da danes nisem več niti prepričan, da članarine res ne bi plačal, če bi mi položnico poslali. Nihče nič ne pove, nič ne pošlje, le SMS sporočila o aktivnostih pa še prejemam. In včeraj sem proti pričakovanju prejel še Lovca. Mislim, da je situacija takšna, da me je blagajnik že izključil, ker mi položnice ni poslal, tajnik pa še ne, ker mi tudi obvestila oprenehanju članstva ( in opomina za plačilo članarine ) ni poslal. Moj status bo torej razrešen takoj, ko se blagajnik in tajnik sporazumeta.

    Prepričan sem, da gre za splet nekih malih slučajev, je pa res, da s tem cincanjem šibijo mojo pred časom sprejeto odločitev. Moral bom poklicati tajnika, da mi pove kako in kaj so odločili, če so sploh kaj.

  4. #384
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    Citat kurare je objavil: Pokaži objave
    Jaz recimo nisem vernik te religije, a če želim loviti v tujini moram dokazati, da sem opravil lovski izpit. In to pač dokazujem z lovsko izkaznico tipa 4 Kakšne na prav preveč goste smetane pa ne pobiram...

    Janez
    Dej me razsvetli Janez. Če si delal lovski izpit pri nas, si ga verjetno pri LZS, da pa si ga opravljal, si verjetno moral biti član neke LD ? A si bil tudi takrat "lovski gost" ?
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

  5. #385

    Privzeto

    Sraka ti se le pogovori in si premisli ;) Saj tako hudo pa spet ni v tej druščini, no kakor kje in tudi odvisno nekoliko od tega kaj si vsak sam napravi.

    Tarfila lovski izpit in doba pripravništva se od takrat, ko je možen ta tip lovske izkaznice, lahko opravlja tudi v državnih loviščih.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  6. #386

    Privzeto

    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave

    Tarfila lovski izpit in doba pripravništva se od takrat, ko je možen ta tip lovske izkaznice, lahko opravlja tudi v državnih loviščih.
    lp
    Tole pa ne drži. Javno pooblastilo za izvajanje izpitov za lovce /lovski izpit/ ima le LZS. V LPN-ju lahko pripravnik naredi le praktični del lovskega izpita.

  7. #387

    Privzeto

    Se opravičujem, če sem dvoumno napisal. V mislih sem imel to kar piše Tica, nisem mislil, da bi teoretičen del izpita opravljal tam, ampak, da lahko praktično pripravništvo opraviš in torej ne rabiš biti član nobene LD zaradi tega.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  8. #388

    Privzeto

    Treba pa je dodati, da ima ta praktični del lovskega izpita svojo ceno, traja pač kolikor traja. Je pomemben prihodek LPN-ja.

  9. #389

    Privzeto

    Citat tarfila je objavil: Pokaži objave
    Dej me razsvetli Janez. Če si delal lovski izpit pri nas, si ga verjetno pri LZS, da pa si ga opravljal, si verjetno moral biti član neke LD ? A si bil tudi takrat "lovski gost" ?
    Tarfila, lovski izpit sem opravljal regularno v skladu z predpisi RS in kot član LD.
    "Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead." Charles Bukowski

  10. #390

    Privzeto

    Citat tica je objavil: Pokaži objave
    Treba pa je dodati, da ima ta praktični del lovskega izpita svojo ceno, traja pač kolikor traja. Je pomemben prihodek LPN-ja.
    Verjamem, ampak spet verjetno odvisno kakor kje in kdo kogar pozna. Vem, da so nekateri to dokončali s precej malo truda.

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

Stran 39 od 47 PrvaPrva ... 29353637383940414243 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •