Stran 38 od 47 PrvaPrva ... 28343536373839404142 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 371 do 380 od 467

Tema: Prosti komentarji

  1. #371
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    [U] Demokratizirajte organizacijo od znotraj navzven in od spodaj navzgor,...
    THINK GLOBALLY, ACT LOCALLY
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

  2. #372
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    Tega pa vam res ne bi bilo treba:

    http://www.slovenskenovice.si/novice...o-preteklostjo

    In bojim se, da je to le začetek snežne kepe, ki bi se lahko začela kotaliti. Mogoče je sreča edino le še v tem, da imajo tisti, ki sedaj zgodbo začenjajo na precej nečeden način, sami še veliko več masla na glavi.

    Če se bo začelo rušuti, tega ne boste več mogli ustaviti. Začnite torej že končno v lastnih vrstah delati red in vzpostavite legalno in legitimnon stanje na vseh nivojih ter vseh področjih od LD-jev do LZS.
    Sraka, zakaj pa pišeš v tretji osebi ? Ali nisi tudi ti član LZS ?
    Poskušam razmišljati malo širše. V bližnji prihodnosti bo naša krajevna skupnost ( beri država Slovenija ) dobila novega mandatarja .Obstajata dve možnosti: novi mandatar bo bivši "štacnar " z orožjem ali pa bivši in zdajšnji "štacnar " z zemljišči in nepremičninami. Oba imata okoli sebe ekipo za katero bi potrebovali največji žerjav, da jim pobere maslo z glav , ki se je nabralo v letih njihovega kadrovanja.
    In potem se v zgodbi najde Srečko Felix Krope, ki je nekega davnega dne odobril "prevetravanje" 2-3 šotorov. Bedno . Še bolj bedno pa je dejstvo, da del lovcev nasede novinarskim racam . Očitno je tudi to del naše samopodobe. Žal....
    errare humanum est - motiti se je človeško

  3. #373
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    Citat cviček je objavil: Pokaži objave
    Sraka, zakaj pa pišeš v tretji osebi ? Ali nisi tudi ti član LZS ?
    JA A NISI BRAL, DA JE ZAPUSTIL NAŠO RELIGIJO ?!
    Član zveze pa je mogoče še, z izkaznico tipa 4 ?
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

  4. #374

    Privzeto

    Posameznik ne more biti član LZS niti z izkaznico tipa 4 ne. Morda bi bile sicer možne izjeme (če bi želel biti član LZS sam papež) a zaenkrat z izkaznico tipa 4 zgolj dokazuješ, da si opravil lovski izpit ter, da (z omejitvami) smeš loviti. Hecno je le, da je izkaznica veljavna samo z "nalepko LZS" za tekoče leto. Nalepka pa je lani stala cca 150 eur (s tem denarjem je menda LZS naredila veliko dobrega za divjad v Sloveniji)

    Janez
    "Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead." Charles Bukowski

  5. #375
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    Citat kurare je objavil: Pokaži objave
    Posameznik ne more biti član LZS niti z izkaznico tipa 4 ne. Morda bi bile sicer možne izjeme (če bi želel biti član LZS sam papež) a zaenkrat z izkaznico tipa 4 zgolj dokazuješ, da si opravil lovski izpit ter, da (z omejitvami) smeš loviti. Hecno je le, da je izkaznica veljavna samo z "nalepko LZS" za tekoče leto. Nalepka pa je lani stala cca 150 eur (s tem denarjem je menda LZS naredila veliko dobrega za divjad v Sloveniji)

    Janez
    A ni to fino, plačaš 150 eur, pa lahko loviš z "omejitvami". Nisi pa član nobene družine, nimaš obveznih delovnih ur, nimaš sestankov in zborov in pogonov in polomov...samo ta fino smetano pobiraš, kjer se pač nabere.
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

  6. #376

    Privzeto

    Citat kurare je objavil: Pokaži objave
    Posameznik ne more biti član LZS niti z izkaznico tipa 4 ne. ....
    Drži, to so lahko le pravne osebe. Lovsko izkaznico posameznik na zahtevo lahko pridobi, če izpolnjuje pogoje za njeno izdajo, lovi pa lahko le izključno kot lovski gost.

  7. #377
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Citat Ganges je objavil: Pokaži objave
    Nekje na straneh je že bila napisana namera o objavi takega članka in tudi že odgovor LZS novinarju, ki je pozval k odgovoru na obtožbe.
    To je bilo objavljeno na straneh LZS, kjer je danes tudi objavljen celoten članek iz SN.

  8. #378

    Smile

    Citat tarfila je objavil: Pokaži objave
    JA A NISI BRAL, DA JE ZAPUSTIL NAŠO RELIGIJO ?!
    Član zveze pa je mogoče še, z izkaznico tipa 4 ?
    ____
    Ne, Sraka ne bo zaprosil za izkaznico tipa 4. ker zaradi izvajanja lova kot takega tudi nikoli nisem postal in ne trideset let bil član LZS.

    Pravzaprav pa moram danes zapisati, da v resnici niti ne vem kakšen je v tem trenutku moj status. Dobil sem Lovca, kar sem seveda vesel. Nisem pa od LD dobil položnice za plačilo letne članarine kot vsi ostali člani in tako članarine seveda nisem do roka plačal. In potem nisem tudi dobil sklepa Upravnega odbora LD, da mi je članstvo v LD prenehalo zaradi neplačila članarine kot edinega možnega razloga za izključitev ( imam pa še pravico do pisnega opomina) , ker pisne izjave o izstopu nisem podal, ker tudi poziva za plačilo članarine s položnico nisem dobil sem bil prepričan, da so me že vrgli ven.

    Tako, da sem sedaj res že kar malo v dvomih v kateri osebi naj še napišem kak prispevek.

  9. #379

    Privzeto

    Citat Sraka je objavil: Pokaži objave
    ____
    Pravzaprav pa moram danes zapisati, da v resnici niti ne vem kakšen je v tem trenutku moj status.
    Če dobivaš Lovca, si član. Če pa nisi dobil položnice za plačilo članarine, pa si verjetno častni član.

  10. #380

    Privzeto

    Citat tarfila je objavil: Pokaži objave
    A ni to fino, plačaš 150 eur, pa lahko loviš z "omejitvami". Nisi pa član nobene družine, nimaš obveznih delovnih ur, nimaš sestankov in zborov in pogonov in polomov...samo ta fino smetano pobiraš, kjer se pač nabere.
    Jaz recimo nisem vernik te religije, a če želim loviti v tujini moram dokazati, da sem opravil lovski izpit. In to pač dokazujem z lovsko izkaznico tipa 4 Kakšne na prav preveč goste smetane pa ne pobiram...

    Janez
    "Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead." Charles Bukowski

Stran 38 od 47 PrvaPrva ... 28343536373839404142 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •