Stran 14 od 17 PrvaPrva ... 41011121314151617 ZadnjiZadnji
Rezultati 131 do 140 od 163

Tema: Posnetki ostalih prostoživečih živali

  1. #131

    Privzeto

    Danes sem imel srečo posneti nenavaden primerek zelo redke avtohtone živalce Močvirski pišmeuh ki se zadržuje predvsem v večjih sestojih jelševine.
    Gre za zelo plašno živalco in bližje mi ni uspelo priti, temu primeren je tudi posnetek.
    Verum justicia quod parilitas!

  2. #132
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Danes sem imel srečo posneti nenavaden primerek zelo redke avtohtone živalce Močvirski pišmeuh ki se zadržuje predvsem v večjih sestojih jelševine.
    Gre za zelo plašno živalco in bližje mi ni uspelo priti, temu primeren je tudi posnetek.

    Sem v srednji šoli o njem pri BIO delal seminarsko nalogo. Kot zanimivost naj dodam, da ima takšne oči zaradi tega, ker se prehranjuje v večini s fermentirano hrano, ki vsebuje tudi del alkohola. Zaradi tega tudi ne dosežejo visoke starosti, saj poginejo zaradi ciroze jeter.

  3. #133

    Privzeto

    Sta pa kar za hece! Močvirski pišmeuh in ciroza jeter! Dobra fora!

  4. #134
    Član od
    Mar 2009
    Prispevki
    28

    Privzeto

    Včeraj sem uspela slikati redko videno melanistično kozačo (temno-rjavo obarvano) Žal me ni spustila bližje...

  5. #135
    Član od
    Mar 2009
    Prispevki
    28

    Privzeto

    to je pa posnetek normalno obarvane kozače, ki mi je delala družbo pri čakanju na jelena (jelena nisem dočakala)
    www.youtube.com/watch?v=6j289jHFUKg

  6. #136
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Danes so na kratek obisk prišli čebelarji!
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  7. #137

    Privzeto

    Saj me ne vidiš

  8. #138

    Privzeto

    Mene promet ne moti

  9. #139

    Privzeto

    Citat JAKAJEŽ je objavil: Pokaži objave
    Mene promet ne moti
    Lansko leto sta zgradila štalco, letos pa že imata kravco
    Vsak dan jih spremljam in prav zanimivo je opazovati kako se lahko združi nekaj novega v okolju (avtocesta) s prostoživečimi živalmi.
    Ko so bili travniki v okolici poplavljeni, si lahko videl pa še labode, race in ostale ptice, ter tudi manjše skupine srnjadi, vse na relaciji od cestninske postaje Dob do izvoza na Biču

  10. #140

Stran 14 od 17 PrvaPrva ... 41011121314151617 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •