Stran 6 od 6 PrvaPrva ... 23456
Rezultati 51 do 55 od 55

Tema: Spektivi

  1. #51

    Privzeto

    Pri spektivu pride mogoče še bolj kot pri drugi optiki do izraza kakovost optike. Naj vas pri nakupu številke ne zavedejo. Izjemno malo spektivov je uporabnih na povečavah nad 40x, mogoče pri najboljši svtlobi. Se pa ne strinjam povsem da je treba imet nujno 60x povečavo, raje 30x z kakovostno optiko in bo slika mnogo boljša in boš gamsa boljše ocenil.

  2. #52

    Privzeto

    Odločam se za nakup spektiva pa mi je nekako najbolj všeč Optolyth 25x70 BGA/WW, tudi cenovno je zelo sprejemljivo. Gledal sem še Swarovski CTC 30x75 pa je precej večji in nekaj dražji. Ali je boljše razmislit o drugem z spremenljivo povečavo recimo Zeiss Dialyt 18-45x65 (tukaj moti cena). Če ima kdo kakšno izkušnjo kar na dan z njo.
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  3. #53

    Privzeto

    Citat ben1 je objavil: Pokaži objave
    Odločam se za nakup spektiva pa mi je nekako najbolj všeč Optolyth 25x70 BGA/WW, tudi cenovno je zelo sprejemljivo. Gledal sem še Swarovski CTC 30x75 pa je precej večji in nekaj dražji. Ali je boljše razmislit o drugem z spremenljivo povečavo recimo Zeiss Dialyt 18-45x65 (tukaj moti cena). Če ima kdo kakšno izkušnjo kar na dan z njo.
    Za take cene se splača dogovorit za osebni ogled,pa dat recimo 20 eur za bencin; po možnosti v času po zahodu sonca. Po moje ima Optik Trade vse na voljo. Načeloma gre za doživljenjski nakup. Po kupovanju od najcenejših do dražjih sem na koncu prišel na Zeiss Diascope; tu je pomembno še, ali ga boš uporabljal na terenu z ruzakom; ali ga boš imel v avtu/na preži (teža, velikost,...)

  4. #54

    Privzeto

    Kdo je uvoznik za Optolyth? Optik trade ga nima v ponudbi. Ima 30 let garancije kot naprimer najbolj podobna Meopta samo 10 let. Ker nima nobeden zaloge je potem težko probat in primerjat.
    Pri jedi se drži naprej, pri pijači nazaj, pri delu pa ob strani.

  5. #55

    Privzeto

    Citat ben1 je objavil: Pokaži objave
    Kdo je uvoznik za Optolyth? Optik trade ga nima v ponudbi. Ima 30 let garancije kot naprimer najbolj podobna Meopta samo 10 let. Ker nima nobeden zaloge je potem težko probat in primerjat.
    Potem pa drug teden na sejem v Radgono, pa se s ponudniki kaj dogovorit :)

Stran 6 od 6 PrvaPrva ... 23456

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •