Stran 4 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 55

Tema: Spektivi

  1. #31

    Privzeto

    tega nisem gledal, ker si nisem želel šrota navlečt, s katerim ne bi bil zadovoljen. gledal pa sem Bushnell Legend Ultra HD 12-36x50. ampak je pri meni hitro izpadel iz enačbe proti nikonu. ne spomnim pa se točno primerjav, da bi ti link dal.
    na zs maš sporočilo.

  2. #32
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Imam vprašanje in sicer koliko bi bila poštena (povprečna) cena za tiste stare (tako od oka 30 let + stare) Swarovski spektive (tiste zložljive), 30x75 ali 25-40x75 in kako se ta roba obnese?

    Hvala

  3. #33

    Privzeto

    Dobi se še dobra roba,samo spremljat moraš malo po spletu.Sam sem ga vzel 25-40x75 lanjsko leto,verjetno okrog letnika 90,kot iz trgovine.Govorim o swar.Drugi dan jagal gamsa in ga prinesel domov bolj opraskanega kot je bil prej v vseh letih.Iz izkušenj govorim,če jagaš pravo jago-taka je tud pri vas,da se odločiš o swar.,kahles 30x75 in to je to.Dobiš pa stvari od 300-600eur.Novga swar.pa mislim neki čez 800.

  4. #34
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Saj, trenutno spremljam enega Swarovca 25-40x75, čez 5 dni se dražba konča, pa da vidimo, za koliko bo šel.

    Sicer pa ponudbe ni veliko (vsaj jaz je ne najdem), tu pa tam je kak Zeiss 30x60 (imam enega nagledanega), Swarovski 30x75, Optolyth 30x60 (a o slednjih ve kdo kaj več?).

    Pa nov Swarovc CTC 30x75 je krepko čez 1000€...
    Last edited by MasterLesjak; 19. January 2014 at 18:45.

  5. #35

    Privzeto

    Zavrti xxxxxx pa boš vidu kolk je cena.Svetujem pa ti,da rajši poišči normalnega 30x75,ker je daljši in ima večje obzorje in prej vse skupaj dobiš noter.Mam oba zato vem kaj govorim.Če pa hočeš ti ga dam za 500.

  6. #36
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Ne rabim nič xxxxxxx vrtet, sem preveril pri Optik-Trade-u (na spletu). Bom malo pogledal raznorazne modele, da vidim, okvirno za koliko gredo. Katerega mi ponujaš? Swarovski 30x75? Koliko star? Zaenkrat mi 500 ne znese, šlo bi max. 300 (zato pa samo gledam :D).

  7. #37
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tržič
    Prispevki
    288

    Privzeto

    Glej še steinerje. Niso teleskopski so pa robustni. Za jago tapravi! Imam model 24x80. Povečave je zadosti, ima pa veliko vidno polje! Edino kar je, je kakšnen dekagram težji kakor Swaro!

    LZ
    Grega

  8. #38

    Privzeto

    Pozdravljeni

    zanimam se za spektiv, z ravnim okularjem v nizkem cenovnem razredu. Potreboval bi ga za ocenjevanje srnjadi(gumbar) na daljše razdalje. Ker je izbire ogromno in sam nimam nekih izkušenj s spektivi, vas prosim za kakšen nasvet.
    Če slučajno kdo pozna to zadevo, kako se obnese?!
    https://www.optics-trade.eu/si/spekt...-50x50-wa.html

    hvala

  9. #39

    Privzeto

    Tale je zelo priročen za v nahrbtnik zato tudi mene zanima. Ali ga kdo ima?
    Najbolj vesel pa bom mnenja Optik trade.

  10. #40

    Privzeto

    se tudi jaz priporočam za mnenje...

Stran 4 od 6 PrvaPrva 123456 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •