Stran 6 od 6 PrvaPrva ... 23456
Rezultati 51 do 55 od 55

Tema: Spektivi

Privzeto

Pri spektivu pride mogo?e ?e bolj kot pri drugi optiki do izraza kakovost optike. Naj vas pri nakupu ?tevilke ne zavedejo. Izjemno malo spektivov je uporabnih na pove?avah nad 40x, mogo?e pri najbolj?i svtlobi. Se pa ne strinjam povsem da je treba imet nujno 60x pove?avo, raje 30x z kakovostno optiko in bo slika mnogo bolj?a in bo? gamsa bolj?e ocenil.

Privzeto

Odlo?am se za nakup spektiva pa mi je nekako najbolj v?e? Optolyth 25x70 BGA/WW, tudi cenovno je zelo sprejemljivo. Gledal sem ?e Swarovski CTC 30x75 pa je precej ve?ji in nekaj dra?ji. Ali je bolj?e razmislit o drugem z spremenljivo pove?avo recimo Zeiss Dialyt 18-45x65 (tukaj moti cena). ?e ima kdo kak?no izku?njo kar na dan z njo.
    Pri jedi se dr?i naprej, pri pija?i nazaj, pri delu pa ob strani.

Privzeto

Citat ben1 je objavil: Poka?i objave
    Odlo?am se za nakup spektiva pa mi je nekako najbolj v?e? Optolyth 25x70 BGA/WW, tudi cenovno je zelo sprejemljivo. Gledal sem ?e Swarovski CTC 30x75 pa je precej ve?ji in nekaj dra?ji. Ali je bolj?e razmislit o drugem z spremenljivo pove?avo recimo Zeiss Dialyt 18-45x65 (tukaj moti cena). ?e ima kdo kak?no izku?njo kar na dan z njo.
    Za take cene se spla?a dogovorit za osebni ogled,pa dat recimo 20 eur za bencin; po mo?nosti v ?asu po zahodu sonca. Po moje ima Optik Trade vse na voljo. Na?eloma gre za do?ivljenjski nakup. Po kupovanju od najcenej?ih do dra?jih sem na koncu pri?el na Zeiss Diascope; tu je pomembno ?e, ali ga bo? uporabljal na terenu z ruzakom; ali ga bo? imel v avtu/na pre?i (te?a, velikost,...)

Privzeto

Kdo je uvoznik za Optolyth? Optik trade ga nima v ponudbi. Ima 30 let garancije kot naprimer najbolj podobna Meopta samo 10 let. Ker nima nobeden zaloge je potem te?ko probat in primerjat.
    Pri jedi se dr?i naprej, pri pija?i nazaj, pri delu pa ob strani.

Privzeto

Citat ben1 je objavil: Poka?i objave
    Kdo je uvoznik za Optolyth? Optik trade ga nima v ponudbi. Ima 30 let garancije kot naprimer najbolj podobna Meopta samo 10 let. Ker nima nobeden zaloge je potem te?ko probat in primerjat.
    Potem pa drug teden na sejem v Radgono, pa se s ponudniki kaj dogovorit :)

Pravila objavljanja

• Ti ne more? objavljati novih tem
  • Ti ne more? objaviti odgovora
  • Ti ne more? objavljati priponk
  • Ti ne more? urejati svojih objav
  •