Stran 24 od 34 PrvaPrva ... 14202122232425262728 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 231 do 240 od 332

Tema: Mnenja o reviji Lovec

  1. #231

    Privzeto

    Citat tarfila je objavil: Pokaži objave
    ... Meni pa gre na živce zadnje cajte, k so se neki doktorji začeli ukvarjat z nami: od prostate, osamljenosti in alkoholizma...
    Eh, Tarfilče, to je samo potrditev, da smo tik pred lastnim pogrebom.

  2. #232
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    274

    Privzeto

    Kmalu bo bolje, uredništvo se je okrepilo z novo močjo. Novi ljudje pa prinašajo sseboj tudi nove ideje. Pustimo se presenetiti.
    Last edited by rock&roll; 17. May 2011 at 20:44.

  3. #233
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    274

    Privzeto

    Lovec mora biti malce nekritično osladen, to paše predvsem večii starejših lovcev. Za tiste, bolj goreče in pikre pa je tu Forum Lov, ki prenese več kot papir Lovca. Temu se lahko reče tudi delitev medijskega prostora.

  4. #234

    Privzeto

    Citat rock&roll je objavil: Pokaži objave
    Kmalu bo bolje, uredništvo se je okrepilo z novo močjo...
    Če misliš na novo piarovko, prihajajo govorice, da jo menda že žagajo. Sposobni ljudje vedno predstavljajo nevarnost nesposobnim. In če so ti na položajih, moč položajev izkoristijo v svoj prid...

    Citat rock&roll je objavil: Pokaži objave
    Lovec mora biti malce nekritično osladen, to paše predvsem večini starejših lovcev. ...
    Ne vem če je bistvo glasvije, da le ugaja tej generaciji.

  5. #235

    Lightbulb

    lovec bi se predvsem moral razširit in posodobit. to mu jst najbolj zamerim. več predstavitev orožja, municije, strelstvo, morda še ribištvo, naravovarstvo še bolj obširno, še kakšne reportaže in predstavitve družin bolj na široko, kinologija...
    morda bi se lahko šlo v neko krovno revijo za vse ljubitelje narave iz vseh panog, vsi bi imeli prostor za članke, vsi bi prispevali tako članke kot finance. in seveda šlo bi v prosto prodajo.
    tko jst vidim kaj bi bilo treba s to revijo naresti. če se bomo zapirali v lastne okvirje bomo slej kot prej izviseli...

  6. #236
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat rock&roll je objavil: Pokaži objave
    Lovec mora biti malce nekritično osladen, to paše predvsem večii starejših lovcev.
    Zato pa smo, tam kjer smo. Še kar bi rožice sadili, naj starejši še naprej živijo v prividu romantične predstave slovenskega lovstva. Potem se jih kot večinski del lovske populacije lahko tudi hitro "naštima" proti tistim, ki želijo to romantično predstavo podreti in pokazati realno sliko, realne probleme in nove poti, ki so za preživetje slovenskega lovstva potrebne. Groza, kakšne ideje!
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  7. #237

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Zato pa smo, tam kjer smo. Še kar bi rožice sadili, naj starejši še naprej živijo v prividu romantične predstave slovenskega lovstva. Potem se jih kot večinski del lovske populacije lahko tudi hitro "naštima" proti tistim, ki želijo to romantično predstavo podreti in pokazati realno sliko, realne probleme in nove poti, ki so za preživetje slovenskega lovstva potrebne. Groza, kakšne ideje!
    Spet moj podpis! Zadel si v srčiko problema.

  8. #238

    Talking

    ja res mugo, kako moreš ljudem z eno nogo na poti v večna lovišča razbliniti iluzije...

  9. #239
    žandar Guest

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    ja res mugo, kako moreš ljudem z eno nogo na poti v večna lovišča razbliniti iluzije...
    Marsikak kretenizem na račun ljudi, ki so gradili to čemur sedaj pravimo lovstvo sem že slišal (prečital) ampak tale je pa eden hujših.
    Markysprej ti si se najbrž sam naredil in si bil sam svoj mentor.
    Nihče razen morda tistih, ki kreirajo Lovca ne trdi, da ga ni potrebno temeljito prenoviti, ampak razloge za sedanje stanje obesiti starim (kdaj je po tvoje lovec toliko star, da ne more več sprejeti sprememb, povprečna starost je nekje okrog 55 do 60 let).
    Najbrž še ne veš, da si tudi ti na poti v večna lovišča, samo , da je tvoja pot morda (upajmo) nekoliko daljša.

  10. #240
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto

    Citat žandar je objavil: Pokaži objave
    Marsikak kretenizem na račun ljudi, ki so gradili to čemur sedaj pravimo lovstvo sem že slišal (prečital) ampak tale je pa eden hujših....
    Se pridružujem tvojemu mnenju

    Zdi se mi, da je lovstvo in revija Lovec v taki obliki, kot jo poznamo danes, nastajalo in se oblikovalo desetletja. Nekateri revolucionarji pa bi želeli vse to v nekaj dneh postaviti na glavo in ustvariti nov svet.

    Pogumno, ampak za moj okus prehitro. Spremembe se lahko zgodijo tudi brez revolucije in obmetavanja z žaljivkami. Revolucionarji lahko s predlogi in sodelovanjem pri ustvarjanju revije sčasoma dosežemo bistveno več, kot pa z nasilnim in grobim pritiskom na odgovorne in "vplivne" oblikovalce.

    Tole je bilo samo moje mnenje, zato me raztrgajte nežno
    Every time I feel the spirit

Stran 24 od 34 PrvaPrva ... 14202122232425262728 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •