Stran 20 od 34 PrvaPrva ... 1016171819202122232430 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 191 do 200 od 332

Tema: Mnenja o reviji Lovec

  1. #191

    Privzeto

    A Lovca sploh še kdo bere?
    Moj iz kaslca leti direkt u kanto.
    Če bi se dalo, bi za tisti del članarine rajši kakšno pivo spil, bi bilo boljše za živce.

  2. #192

    Privzeto

    Jaz ga berem. Nekaj je pa le zanimivga v njem. Da roma direkt v kanto, pa ni primerno slovenskega lovca.

  3. #193

    Privzeto

    Citat jegr je objavil: Pokaži objave
    Jaz ga berem. Nekaj je pa le zanimivga v njem. Da roma direkt v kanto, pa ni primerno slovenskega lovca.
    In kaj naj? Vsako številko posebej dam uokviriti in na steno z njim in salutiram vedno ko vstopim v lovsko sobo??
    Kar potrebujem preberem na portalu LZS.
    Da pa je zanimivega marsikaj, ti pa ne oporekam. Seveda je, a me po tistem zanimivem branju marsikdaj želodec boli. Zato jemlji moje ravnanje kot preventivno, saj menda ne želiš, da zbolim?!
    Bi potem verjetno še bolj strupeno pikal ;-).

  4. #194
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Zanimivi so predvem "poklicni" pisači, ki pisarijo svoje napačne razlage in ugotovitve za naš denar, večina ovčic pa to vzame kot sveto. "... ta že mora vedeti, če za Lovca piše...."

  5. #195

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Zanimivi so predvem "poklicni" pisači, ki pisarijo svoje napačne razlage in ugotovitve za naš denar, večina ovčic pa to vzame kot sveto. "... ta že mora vedeti, če za Lovca piše...."
    Zadel si v piko!

  6. #196

    Privzeto

    Citat jegr je objavil: Pokaži objave
    Jaz ga berem. Nekaj je pa le zanimivga v njem. Da roma direkt v kanto, pa ni primerno slovenskega lovca.
    lol a ti vsak drek poješ ki ti ga kdo servira?

    jst osebno malce prelistam lovca, mi je kaj tudi zanimivo. ampak najbolj me pa pričenja motiti ta njihov stil pisanja; kao 'lovsko', bolj opisno, podoživljeno ipds... taki članki so zares neprebavljivi za normalnega človeka, ki je vajen normalne knjižne pisane besede kot v vsakem normalnem časopisju. pa tudi izbor tem in oglasov je učasih zelo neprimeren.
    naj se normalno piše, ne v neki spakedrani slovenščini, kao lovski; naj se da na prodajne police kioskom da je dostopen vsem ljudem, ne pa da se po teh dveh plateh zapira v nek krog 'posvečenih', in zato se samo še veča prepad med nami in ostalimi namesto da bi se manjšal. naj se že vso lovstvo modernizira, ne pa da se zavira na vsakem podoročju in ga dela nezanimivega ljudem in s tem drvimo v prepad...
    največ pa smo itq sami krivi, ki to golazen na zvezi podpiramo pri takem delovanju...

  7. #197

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    največ pa smo itq sami krivi, ki to golazen na zvezi podpiramo pri takem delovanju...
    Tudi jaz bi raje videl Lovca v novi preobleki, z vsebinami zanimivimi za mladino, športne strelce, varuhe narave in ljubitelje divjadi, kinologe.....
    Takšna revija bi bila kar brana. Saj so nas prehiteli še hrvati, mi pa vztrajamo na par desetletij starem konceptu. In seveda v prodajo, ne pa samo v šole, kjer ostane največkrat kar v ovitku.
    Ne strinjam se pa z gornjim besednjakom v citatu. Z žaljivkami ne bomo nič spremenili ampak z delom.

  8. #198
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Lovca soustvarjamo lovci s svojimi članki, slikami, ugotovitvami, lastnimi testi, opisi dogodkov...
    Napišite pameten članek in ga pošljite uredništvu. lp

  9. #199

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    Lovca soustvarjamo lovci s svojimi članki, slikami, ugotovitvami, lastnimi testi, opisi dogodkov...
    Napišite pameten članek in ga pošljite uredništvu. lp
    lol? pošteno plačujemo zanjga, potem pa še naj sami pišemo? naj ga še natisnemo sami????

  10. #200
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Citat Markysprej je objavil: Pokaži objave
    lol? pošteno plačujemo zanjga, potem pa še naj sami pišemo? naj ga še natisnemo sami????
    saj ti za vsak članek plačajo , zakaj pa misliš da imajo razni polpismeni gasilci v vsaki številki pet člankov brez vsebine in oblike.

    To še ni zadosti, potem se isti članki za kak mesec znajdejo še v Kinologu

Stran 20 od 34 PrvaPrva ... 1016171819202122232430 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •