Stran 34 od 34 PrvaPrva ... 243031323334
Rezultati 331 do 332 od 332

Tema: Mnenja o reviji Lovec

Privzeto

Urejenost revije je dvorezen me?. Zato imamo na voljo strokovne revije in rumene revije. Lovec je nekaj vmes.

Po moje je re?itev v objavi enega do dveh dalj?ih ?lankov, ki so strokovni in podkovani s fotografijami (ponavadi so vsebine dosti obse?ne in ?akanje na nadaljevanje naslednjega meseca prinese luknje v spominu, dva ?lanka hkrati pa bere ?e manj ljudi kot enega dalj?ega).

Ostali ?lanki naj bodo kratki vizualno bogati.

Bi pa bil dobrodo?el ?e video?lanek. Ali kot CD priloga (se umika iz polic) ali kot ?rtna koda za povezavo (?edalje bolj moderno) oz. na kratkem uvodniku zapisana povezava, ki jo pretipka? na splet.

To pa zahteva ogromno dela ... je pa aktualno. Taki video?lanki bi bili dobrodo?li vsaj ob polletju ali ?etrtletju (mese?no je to po moje v trenutni organiziranosti misija nemogo?e).

Osebno pol Lovca presko?im, ker se mi ne da brati objav ob obletnicah LD in z lupo gledati ?lane posameznih LD, z veseljem pa se lotim strokovnega ?lanka, pa ?eprav obsega ve? strani.

Priloga za mladino pa je pikica na i. Zelo dober korak naprej.

?lan od
    Dec 2007
    Prispevki
    435

Privzeto

Obvezno v obliki e-revije in mobilne aplikacije - s popustom za nepapirno obliko

Pravila objavljanja

• Ti ne more? objavljati novih tem
  • Ti ne more? objaviti odgovora
  • Ti ne more? objavljati priponk
  • Ti ne more? urejati svojih objav
  •