Stran 13 od 34 PrvaPrva ... 39101112131415161723 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 121 do 130 od 332

Tema: Mnenja o reviji Lovec

  1. #121

    Privzeto

    Tisto o oproščanju je lahko le hec, tisto o plačilu pijače pa nikakor ne.Pijačo je treba plačati in pika. Jaz bom na njegov račun pil še v tem mesecu.

  2. #122

    Privzeto

    Zakaj pa jaz ne vidim letnikov 2010??????????
    http://www.lovska-zveza.si/default.aspx?MenuID=19

  3. #123

    Privzeto

    Klikni v vrstici menijev - glasilo Lovec.

  4. #124
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto Le čevlje sodi naj kopitar.

    Spoštovani lovski kolega Koščak zapiše v Lovcu št7-8/2010 na strani 388 v članku (Pregledna razstava jelenjadi" rogovij" iz LOU Notranjske odstrel 2009) po naročilu (preverjeno) članek ki naj bi nekako omilil spodrsljaje pri oceni gamsjih trofej na kar sem opozoril na naših spletnih straneh. Kot prevdaren človek seveda prizna napake in pomanjkljivosti v znanju izbrane komisije za ocenjevanje. Do tu vse v redu in prav vendar v oči zbode trditev, da se ni nihče pritožil zaradi takih ocen in da ni bilo nikakršnih sankcij. Seveda sankcij ni bilo, saj bi ob sankcijah verjetno sankcionirani obiskali odvetnika ,ki bi bil lahklo precej neprijetna postaja na ugotavljanju dejanske starosti posameznih primerkov. V obzir je potrebno tudi vzeti strokovno zavajanje obiskovalcev prireditve in še marsi kaj bi se našlo. No pa pustimo po strani posledice ki so ali pa bodo še rodile sadove takega strokovnega ocenjevanja in se raje povprašajmo ali ni kolega Koščak prehitro zapisal in mi namenil verze našega velikega pesnika?? V tej zgodbi so namreč čevljarji člani "strokovne komisije" ki se na svoje delo pač ne spoznajo in mogoče celo nimajo ustreznega potrjenega znanja in pa seveda tudi kolega Koščak sam , saj mi je na srečanju v živo pred še nekaj spoštovanimi kolegi ustno priznal, da tudi sam ni strokovnjak za ocenjevanje gamsjih trofej. Moram pa priznati ,da sva se prav prijateljsko pogovorila o pomembnih stvareh kot so prepoznavnost našega foruma in seveda tudi o možnostih konverzacije "takoj " ki jo omogoča. Skratka tovariš Koščak o kopitarjih in njihovih pripombah (ki jih po tvojih besedah ni bilo) naj raje sodijo tisti, ki so ti to nehvaležno delo naložili.
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  5. #125

    Privzeto

    Citat tica je objavil: Pokaži objave
    Klikni v vrstici menijev - glasilo Lovec.
    Sam še zmeraj ni letnika 2010....

  6. #126
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Na Robu
    Prispevki
    438

    Privzeto

    Citat jvpv je objavil: Pokaži objave
    Sam še zmeraj ni letnika 2010....
    http://www.lovska-zveza.si/default.aspx?MenuID=84

  7. #127

    Privzeto

    Pozdravljeni!

    Ali je mogoče, da bi septembersko številko dali na splet vsaj do petka?

    Hvala in LP

    Matej

  8. #128

    Privzeto

    Če bomo prejeli gradivo, da.

  9. #129

    Talking slike

    bi lahko prosim, v Lovcu objavili še več slik "nadlovca" Franceta Ekarja!
    Že dolgo časa nobene nisem zasledil. Pravtako pogrešamo njegove strokovne lovske članke. Dejte no to narest!!
    Pa še mal Srečkota poslikajte, pol se pa prašte zakaj večina revij ostane kar zavitih!!
    lp

  10. #130

    Privzeto

    Za popestritev bi objavili tvojo. Pošlji fotko.

Stran 13 od 34 PrvaPrva ... 39101112131415161723 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •