Stran 32 od 34 PrvaPrva ... 2228293031323334 ZadnjiZadnji
Rezultati 311 do 320 od 332

Tema: Mnenja o reviji Lovec

  1. #311
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Vse skupaj je nekaj takega kot tista Butalska pravda. Ko so nazadnje osla po senci tepli.
    No, no, to pa niso bli Butalci ! To so bli Cvičkarji v Višnji gori, pa še to je bil kozel (domač) Kar se pa cenika trofej tiče, je pa naš pokojni ultralovec izjavil: jaga je draga, gams pa še posebej!
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

  2. #312

    Privzeto

    [QUOTE=MilanK;107271]
    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    ...
    Cenik LZS ni cenik trofej, temveč cenik odvzema divjadi iz lovišča. Uplenitelju pa na podlagi plačila odstrela določene vrste divjadi pripada trofeja od uplenjene divjadi. Je pa od moči trofeje odvsina cena divjadi.
    ...
    Hi, hi, tole pa je telovadba. Gunter strelja jelena pri 150 kg, ki ima rožičke pri 105 pikah.
    Hans ustreli isto težkega, ki ima rožičke pri 180 pikah.
    Oba jelena sta vredna 150kg x cena/kg.
    Trofeja ni vredna nič, vendar Hans odšteje neprimerno več kot Gunter.
    Na ceniku, ki sem ga šel gledat sem se nasmejal tudi ob streljanem a ne najdenem jelenu. Za rogovje močnejše od 150,1 pike je ena cena, pod temi pikami druga. Matr so pa kerlci, na uč ocenit na desetinko pike.

    Skratka jez tle ne štekam ama čistu nč! Sm biu zmeri svb u matematki!
    Verum justicia quod parilitas!

  3. #313
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto Lovec

    Včeraj sem mojo zbirko revije Lovec od l.2000 naprej pregledal ter članke o srnjadi, div.prašičih, lisicah ter seveda o orožju ločil ....sedaj se pa obračam na vas in sicer v teh letih je bil tudi članek o kal. 6,5...sam ga nisem zasledil ali pa sem ga spregledal pa me zanima če mogoče kdo ve v kateri št. je bil omenjeni članek?

    hvala

  4. #314

    Privzeto

    Mislim, da je bil v letu 2001

  5. #315
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto

    točnoooo...(6/2001)narava hvala, sem najdu na srečo sem ga shranil
    dobis za

    se enkrat hvala

  6. #316

    Privzeto Članarina LZS

    Članarina LZS /75 eur/. Kaj LZS za to članarino daje moji lovski družini in meni kot članu?

  7. #317

    Privzeto

    Citat karo40 je objavil: Pokaži objave
    Članarina LZS /75 eur/. Kaj LZS za to članarino daje moji lovski družini in meni kot članu?
    Revijo Lovec, dobrodelni ples, likovne razstave, tiskovne konference, potne stroške komisijam, sodelovanje naravovarstvenih organizacij, delovanje komisij, sodelovanje z ministrstvi in trud za določene spremembe, sodelovanje z biotehnično stroko, pa še kaj bi se našlo.
    Kaj bi pa ti rad?!
    Verum justicia quod parilitas!

  8. #318

    Privzeto Članarina LZS

    Vse to, pa še Zlatorogova knjižnica in še kaj bi se našlo. Vse to za 55 Eur letne članarine in ne 75 Eur. Ob letni članarini, ki v nekaterih LD dosegajo tudi do 150 Eur, je to sila skromen znesek, če primerjamo vse ugodnosti, ki jih s tem dobimo. Preostali zneski, zlasti visokih članarin po posameznih LD, pa so znak pogoltnosti in nesposobnosti vodstev teh LD, ki jih vodijo povzpetniki, ki jim je denar edino merilo, ki uničujejo lovišča zaradi lastne promocije.
    In kar je najbolj žalostno: na te položaje jih imenujejo oz. volijo zavedeni člani - ovce- LD.

  9. #319

    Privzeto

    A 150 je tebi veliko? Veliko za svobodo?
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  10. #320

    Privzeto

    Daj to "svobodo" malo definiraj. Sem bolj črnogled pa mi na misel prihajajo samo slabe stvari, ki se dajo kupit.

Stran 32 od 34 PrvaPrva ... 2228293031323334 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •